Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Epilepsziás roham szex vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epilepsziás roham szex vagy maszturbálás közben normális?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az agy izgalmi állapota előidézhet epilepsziás rohamot arra hajlamos embereknél.
2023. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Maga az epilepsziás roham nem normális, s eltér kinek mi hozza ki (de az esetek 99.99%-ában NEM szex).
2023. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2023. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én epilepsziás vagyok, de sosem volt még eszméletvesztéses görcsöm. Nálam ilyen vegetatív az egész, néha rosszul szedem a levegőt, zavart vagyok kicsit vagy agresszív és ha erős zaj ér akkor lehetek képes elájulni, de az ilyet kivédem. Szex közben volt már szívritmus kihagyásom, amit az epilepszia vált ki, az izgalom miatt. Szívemnek semmi baja, kardiológus azt mondta ezt 100 évre tervezték... Az epilepszia viszont képes lenne megölni ezt az erős szívet is, mert egy zárlat és leállhat rossz esetben. Bár házas vagyok és van szex is, annak minden formája, de az epilepsziám miatt volt, hogy meg kell állni pillanatra. Szóval simán lehet szex alatt, közben epilepszia, de grandmal nagy roham nem hiszem.
2023. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bármilyen felfokozott idegállapot kiválthat rohamot, elősegítheti annak bekövetkeztét. Nem csak negatív események, gondolatok, érzések lehetnek rohamot kiváltó okok.


Nem törvényszerű, de epilepszia esetén semmi megnyilvánulást nem lehet úgy elkönyvelni, hogy aki epis, annál mindnél "kötelező" következmény.

Persze, hogy nem "normális", hogy egy epilepsziásnál szexnek, kielégülésnek szinte kötelező kiegészítője legyen egy-egy roham, de bizony vannak olyan episek, ahol ez gyakran "benne van a pakliban".

[link]

2023. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5


Igen, bizony, hogy negatív érzelmek, gondolatok stb. kívül sok minden kiválthatja. Nálam az érintés is kiváltja ha hirtelen történik, hogy mondjuk durr, megcsikizlek. Akkor nekem annyi, bár nem lesz eszméletvesztéses grandmal rohamom, nem is mvolt szerencsére, de akkor utána rosszul szedem a levegőt, mintha fulladnék és kapkodom, mélyen szívom és zsibbad, bizsereg a hátam a mellkasom. Szörnyű érzés. Már egy ideje nem szedek rá semmit, kerülöm a rohamot kiváltó tényezőket, de sajnos mégis szednem kell majd rá újra lehet, mert most rosszabbodott. Olyan ez az egész, mint egy zárlatos, leszakadt vezeték, csapkod, vergődik... az agy az epilepsziásoknál ilyen, ez ellen tenni nem lehet csak gyógyszerekkel lehet leblokkolni. Az meg kérdés, hogy beválik-e vagy mennyire válik be és mennyire tolerálja az egyén.

2023. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!