Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok telt, duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok telt, duci lányokkal való kalandokkal?

Figyelt kérdés

A teltebb alkatú lányokat kedvelem, de nagyon ritka, hogy kalandot keresnének. Jelenleg én most nem szeretnék tartós kapcsolatot, de kinek milyen tapasztalata van kalandkeresésben, ha hasonló ízlésű?


A szokásos társ- és partnerkeresőkön (Tinder és társai) szoktam ismerkedni, de érdekel, hogy vannak-e jobb alternatívák esetleg és vannak-e akik így találtak alkalmi kalandot?


A hosszabb kapcsolataim általában mind Tinderen, vagy más appon kívülről jöttek össze annak ellenére, hogy egyébként majdnem minden teltebb lány saját bevallása szerint komoly- és tartós kapcsolatot keresett volna rajtuk.


Milyen tapasztalataitok vannak? Fordult-e elő, hogy teltebb lánnyal Tinder-szerű appon csak szexre, egyéjszakás kalandra jöttetek össze? Akadályozott-e, hogy esetleg a lány szégyelte az alakját, vagy teljesen magabiztos volt a testével kapcsolatban?


Átlagosabb testalkattal, vagy vékonyabb lányokkal úgy vettem észre könnyebben és simábban mennek a dolgok, ha csak kalandot keresek. Más is érezte már, hogy futott teltebb, duci lányokkal "felesleges" köröket ilyen helyzetben?


32/f



2023. szept. 1. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól nézel ki és figyelmes vagy az ágyban, nekem írhatsz:D én meg pont nem merek ismerkedni az alakom miatt, pedig szerintem szép arcom van. Komolyra is meg alkalmire is nyitott lennék alapvetően
2023. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Smpixieről voltam párszor egy szubmisszív, kicsit duci lánnyal. Ő nem volt szégyellős, de az mindenképp érdekes volt hogy annak ellenére hogy ő már sok férfival volt, én meg igazából azért találkoztam vele, hogy kipróbáljam a kicsit durvább bdsmet, azt mondta hogy nagyon jó volt velem, és hogy rajtam áll hogy akarom e folytatni a dolgot, mert ő mindenképp benne lenne.

Végül hagytam a dolgot, mert annyira azért nem volt az esetem, mindenesetre érdekes élmény volt

2023. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
22F*
2023. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen van, és csak pozitív. Lehet, hogy csak nekem, keveseknek van ilyen tapasztalata. Nekem ők jöttek be. Elsősorban nem a testi adottságaik miatt, és azok is az első szempontok között vannak, ha nem, mert nagytöbbségüknek az arca és a tekintete fogott meg leginkább. Ránézek az aranyos mosolygó arcára, belenézek a csábító és igéző szemeibe, és áhhh, végem, rabul ejt. És az hogy mindenét imádom!

És nem csak kalandnak, főként nem kalandnak! Ezek a NŐK! élnek, szeretnek!

Feleségem is ilyen és már 14 éve boldog házasságban élünk.

Haver, ha rám halgatsz, komolyat kapcsolatot keress, akarj egy ilyen nővel!

2023. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Istenem, milyen jó olvasni a sok pozitív véleményt! :)
2023. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj evvel, hogy a teltebb lányoknak általában túl kevés önbizalmuk van egyéjszakásokhoz. Illetve fennáll a lehetőség, hogy a kaland jellegét kivetíti az önbizalomhiánya okára. Tehát azt fogja hinni, csak erre kell, de nem azért, mert ilyet keresel, hanem mert ő nem elég jó.

Szerintem próbálj inkább élőben ismerkedni, és látni fogod, melyik nő érzi jól magát a bőrében.

Vagyunk azért páran. Én 167/78 vagyok, és tetszem magamnak. Viszont nem keresek kalandot épp.

2023. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

7-es minden tiszteletem a tied. Megtanultál magaddal jóban lenni, és magaddal elégedett lenni. És igen, nem vagy egyedi eset az önelfogadásban, de sajnod míg egy is van aki nem ilyen az sok.

8-as vigyázz a szádra, mert egyáltalán nem pálottak, vagy büdösek, amire asszociáltál. Jobban odafigyelnek magukra ilyen szempontból, mint az "átlag".

2023. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem 2 igencsak telt csajjal volt dolgom: az egyikkel, akivel szexkapcsolatom volt (140 kg, hatalmas cickók, nagy has, nagyon izgatott), egy csoporttársamon keresztül ismerkedtünk meg egy házibuliban. Először csak random dumálgattunk, jófej volt és nyitott, majd annyira belelendültünk, hogy rendesen kezdett izgatni, és egyértelmű volt, hogy ő is azt akarja. Előtte nem különösebben vonzottak a nagydarab nők, nagy része van benne, hogy azóta tetszenek nagyon. Hónapokig dugtunk, szexkapcsolat volt. A csaj amúgy falta a pasikat, semmiféle önbizalomhiánya nem volt, sőt.

A második már a barátnőm jelenleg is, a munkahelyemen ismertem meg. Rengeteg csinos kolléganöm van, mégis ő mozgatott meg a legjobban, pedig akkor is 90 kg felett volt. Ő gátlásosabb, de pont nem szexuálisan. Ott igazi vadmacska.

Tehát velük is ugyanúgy lehet ismerkedni, mint a vékony csajokkal, nem kell ezen rugózni, hogy nagydarab meg ilyenek. 28 F

2023. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!