Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlenül összerakva mell terén? Lógó, ereszkedett, alul lévő bimbó. Nő társaim vagytok még akiknek ilyen? Olyan ne írjon akinek nem...:')

Figyelt kérdés

De most komolyan. Még a lógó részt megértem, súlya van. Na de vannak benne csíkok, amik az ernyedést igazolják, ennek tetejébe hogy sehogy ne nézzen ki még a bimbó is alul van.

Nem tudom kitől örököltem, de katasztrófa.


Jaaa és fiatal vagyok...


2023. szept. 1. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8 vagyok , ha szabad kerdeznem engem mi az Istenert pontoztatok le ????
2023. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megnéztem, valóban cső mellem van... Megmondom őszintén az sztk-s ellátásokkal egyáltalán nincs jó tapasztalatom, emiatt nem merném bevállalni. Viszont magán úton kb másfél millió forint lenne, ami azért lássuk be nem kis összeg. Nekem pedig nem fér bele.


A pár találással egyáltalán nincs problémám. Inkább magammal. Jelenleg van rajtam plusz 20kg, ez az utóbbi hónapokban jött fel rám. Most a leadásával küzdök. Viszont ez a mell. A fogaim sárgák (minden nap mosom, a fogorvos azt mondta ez nem fehéríthető így pénzkidobás lenne. Az első két fogam úgy áll hogy az egyik be a másik ki, mondjuk ez még tetszik is, de a lényeg hogy ez sem a norm kategória, narancsbőröm van, a fenekem kb deszka.. néha elgondolkodok hogy miért. Ezeken lehet változtatni de vannak olyan szerencsés emberek akik konkrétan

tökéletesen születnek.

Mostanában az életemben több rossz is történt és az hogy még magammal sem vagyok megelégedve. Főleg hogy ezen nem tudok változtatni önerőből, mármint a mellen..

Amikor tudatosult hogy ez egy esztétikai rendellenesség, el is sírtam magam. De nézzük a jó oldalát. Ilyen melle biztos hogy nem sokaknak van..(:

2023. szept. 8. 21:48
 13/14 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszoló, istenem...

Irigyen olvasom e sorokat. Volt egy nagyon csinos, sportoló barátnőm, tényleg semmi panasz nem lehetett a külsőjére, mégis olyan szégyenlős volt, megölte a szex minden varázsát, mindig takarta magát, szex is legfeljebb félhomályban, de inkább sötétben. Bárcsak eljutott volna fejben arra a szintre, mint az 5-ös válaszoló.

2023. okt. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szept. 8. 21:48


Sokszor az önmarcangolás és önsajnálat több kárt tud okozni az esztétikában, mint maga a természet.

Amiket írtál, a nagyját simán tudnád orvosolni ami elég önbizalmat adna ahhoz, hogy szépen lassan a többi bajodat is helyretegye

2023. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!