Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-lányok! Mi a legizgalmasa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Mi a legizgalmasabb sulis szex- vagy maszturbálós történetetek?

Figyelt kérdés
Rajtakapott valaki? Hányadikban történt? Kort is írhattok. :)

2023. aug. 31. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
7. Ez tényleg gáz xD
2023. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os voltam, kissrácként még azt sem tudtam, mi ez az egész. De olyan kellemes volt az a fél perc, hogy fel sem állt az akkor még pici farkam, de szabályosan felizgatott, de mondom, nem is tudtam, mi ez az egész. Így utólag nézve előváladék is lehetett.
2023. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12. Hány éves voltál? Én már nőként 8-9 évesen tudtam maszturbálni, tudatosan.



Persze, a nők előbb érnek és mindenki más.

2023. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
8-9 lehettem én is. De nem dudorodott a naci, nem volt semmi tudatosság a dologban. Mikor kis nedves foltot láttam a sötétkék tornagatyán, elcsodálkoztam, azt hittem, bepisiltem.
2023. szept. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Alsós koromban tesi órán a kötélmászás és az udvaron a mászóka majdnem függőleges rúdján való felmászás is óriási élvezetet jelentett. Mindig felállt tőle pillanatok alatt és nagyon jó érzés volt ahogy dörzsölte a farkam a rúd/kötél.
2023. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off, de én sosem tudtam kötélre mászni. De póznára talppal igen. Később láttam filmen hogy a pálmára is így másznak.
2023. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!