Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért nem hagyjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem hagyjátok magatokat nyelvel kényeztetni?

Figyelt kérdés
Több olyan ,,egyéjszakás" kalandom volt ahol a hölgy nem akart, hogy nyelvel kényeztessem odalent. Ők mindent megtettek mekem de ők nem akarták el... mondván nem vagyunk olyan viszonyban..? Tehát megdughatom, (volt anál is) lecumizott, de hogy kinyaljam azt nem engedte. Teljesen összezavarnak ilyenkor.

2023. aug. 30. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Én pl szeretem a nyalást

De mindig félek attól h nem vagyok elég friss odalent

Vagy esetleg nem tetszik a pasinak az ízem az illatom ott .

Ez miatt nagyon feszülős vagyok

Inkább egy szopás mert az könnyebb meg gyorsabb .

2023. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát de ezen kár aggódni, az nagyon kritikus eset, hogy annyira erős lenne a pin@ szag, ami miatt nem valósul meg a nyalás.
2023. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát nálam alap. Sőt még a pasi nem nyal nem is szopok.
2023. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként fura igen. Volt akit kurogattam és szerettem volna szét nyalni az óriás kisajkait, de engedte. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
2023. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Engem szimplán taszít
2023. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint az 1-es.

N

2023. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Mert bénák vagytok
2023. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Én konkrétan undorodom tőle így idegennel meg főleg. Dugásnál ott az óvszer, de nyalásnál mi véd meg? Semmi. És ha idegen, akkor honnan tudhatnám, hogy igazat mond e, hogy nincs semmilyen nemibetegsége.
2023. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
En egyszeruen imadom. Van olyan mikor a parom fejet tolom mar le, hogy csinalja. Ha jol csinalod akkor, imadni fogja
2023. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Viszonylag sok pasival volt dolgom (10+) és abból csak 1 tudott igazán jól nyalni! De az olyan volt, hogy 3 percenként orgazmust okozott.

A többi olyan volt mint a kutya mikor vizet iszik.

Na ezért!

2023. aug. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!