Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Rossz szexnél/pettingnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Rossz szexnél/pettingnél milyen visszajelzést adatok?

Figyelt kérdés

...vagy aki nem volt még úgy pasival ő milyen visszajelzést adna?


Alap szitu: teljesen normális a másik viselkedése, nem bunkó, nem beképzelt, nem sumákol soha semmiben. Tegyük fel kérdezi a pasi milyen volt? Másik eset hogy nem akartok vele többet semmit és kérdezi miért nem. Mit mondtatok ilyen esetekben?


Most légyszi ne licitáljatok egymásra, ne játszatok se Teréz anyut, sem gyémántkemény megmondóembert. Csak a tiszta igazat kérném + jobbaktól azt is, hogy mit reagált a pasi.


2023. aug. 25. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Az emberek többsége nem akar másokat megbántani, megsérteni. Ergo, ha normálisan viselkedsz akkor nem fognak "lehurrogni", szóban semleges lesz a véleményük. Nem rúgnak beléd (de találkozni sem fognak ismét veled). Illetve attól függ... ha van érzelmi kötelék akkor több dobásod van "felzárkózni". Ha csak futó kaland akkor buktad a storyt.

Akkor fogja nyíltan megmondani ha nem volt jó ha a pasi önelégült, önfényező a hű de nagy elismerést várja a semmire. Szóval na nyaggasd - elismerést várva - a másikat naaaaaaaaaaa milyen volt, ugye jóóóóóóó volt?!

2023. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ok, hát szerintem nagyon kevesen vannak akik olyanok mint Csoki (Üvegtigris egyik szereplője).


De ha egyszer kérdezi valaki, miért nem mondod el az igazat? Higgadtan, tárgyilagosan, kihangsúlyozva saját szubjektivitásodat? Például a "rossz veled a szex, és lehetnél kicsit nagyobb" helyett "én nem tudtam veled igazán élvezni, nem vagyunk egymáshoz illőek genetikailag sem"?

2023. aug. 25. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Pofájába mondom h ez szar volt főleg h -közbe is mondtam h csináljaa


Nem fogok én itt lelket simogatni meg kertelni bele pacekba öcsém ez lepkefing

2023. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, veled szívesen dugnék!
2023. aug. 25. 12:33
 5/8 A kérdező kommentje:
és ez nem szarkazmus
2023. aug. 25. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 mondtam - mert nem akarják a másik embert megbántani. Ha elmész vendégségbe és rossz a kaja te sem bántod meg a háziasszonyt, hogy amivel egy csomót foglalkozott megmondod neki hogy pocsék. Mellébeszélsz, mismákolsz, s próbálsz majd kitérni a következő vacsorameghívás elől.
2023. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem ízlik a kaja, az más. Erre van bejáratott , közzétett protokoll (etikai szabály)
2023. aug. 25. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt, akinek megmondtam szó szerint, hogy szar volt...


Volt, akit csak fogtam, letiltottam...


Sok függ tényleg a hozzáállásától.

2023. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!