Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket mennyire vonzanak az amazon féle nők?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy nő ilyen amazon, tehát magas és testesebb még náltok is és nagy lábmérettel rendelkezik, viszont nőies és ápolt zavarna? Nektek a magassága, testesebbsége ill. nagy lábmérete dealbreakerek lennének a számotokra?


Ilyen nőkre gondolok:


[link]


[link]


Kérlek, ha nektek nem gond kort és magasságot is írjatok, viszont ha nem akartok, nem baj. Semmi közöm hozzá, de azért hálás lennék.


Köszönöm előre a válaszokat!:-)


2023. aug. 22. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A károm kromoszómád szupernőket kedvelem. Azoka a leg vonzóbbak a számomra. Azok a valódi amazonok. A fentebb linket nők, inkább nagyra nőttek, nagydarabok. De nem szupernők. Nem is a legszebbek.


30 éves férfi vagyok, 180 cm magas.

2023. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
három kromoszómás szupernők - Bocs, már este van..
2023. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vonzó számomra, max. a nagy lábfeje.
2023. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Véletlenül az X-re nyomtam amikor ezt megláttam.

Ki ez? A hegylakó? Mert nem nő, az biztos.

2023. aug. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok és nem hegylakó.
2023. aug. 23. 08:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Közel 190 centi és 90 kiló vagyok, nem vonzanak az ekkora nők, én csak medvelányoknak hívom őket.

Anno azért Xenát dugtam volna.

2023. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első nekem kifejezetten vonzó lenne a videó alapján, ha 180 cm-nél nem lenne magasabb, mivel én 175 vagyok. A második nő már nem igazán vonzana.

42F

2023. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
-Nem lenne az, ha azért gyengédség is lenne benne.
2023. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Horst ***** válasza:

Nem látok kivetnivalót, ha nőies. Egy szép arc még sokst dob az összképen.


F32

2023. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A nagydarab nők engem nem vonzanak, illetve hát az amazon szóról se ők jutnának elsőre az eszembe.

Viszont a vékonyabb de izmosabb, agresszívabb, tüzesebb, hosszú, főleg sötét hajú vadabb nők, na tőlük valahogy már sokkal inkább bevadulok én is. Nálam ők testesítik meg az amazon típust. És eléggé vonzanak.

2023. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!