Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy biszex, lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy biszex, lábfétises barátom. Tetszik neki nagyon a lábfejem, mondta, hogy szívesen fogdosná, masszírozgatná. Ti engednétek neki? 20F

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
No way:) meg ha csaj lenne esetleg
2023. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az nem biszex hanem búza.
2023. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
2es jol beszel:) szerintem a biszex ferfi csak egy polkorrekt kifejezes a homárra.
2023. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vonzódik a nőkhöz (is), van szexuális élete lányokkal, de homár? Na ne már :D
2023. aug. 22. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Jo mi hetero pasik ezt homarnak hivjuk:)))
2023. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Ha neked nem okoz gondot hogy tudod hogy neki "úgy" tetszik a lábad, akkor miért ne? Legrosszabb esetben megmondod hogy ennyi volt, legjobb esetben meg neked is bejön.

Szóval én minimum egy próbára megengedném.


Az meg hogy nincsenek is biszexek csak "homárok"... Pls, nem 1950 van hogy vita legyen léteznek-e ilyenek :D

2023. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megengedheted neki. Ha valóban ennyit szeretne, nincs ezzel gond. Én is voltam hasonló szituációban, csak nekem egy meleg barátom szerette volna csikizni a talpamat. Sokat győzködött, mire megengedtem. Csak egyszer szeretett volna ilyet, mindig azt mondta. Azóta sem esett szó róla és nem is történt semmi más.
2023. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: szoval ha en melegkent szeretnm megfogni a farkad csak egyszer, megengedned? igerem tobbszor nem teszek ilyet :DDD
2023. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!