Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mas csaj is csinalja ezt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas csaj is csinalja ezt? Normalis ez igy? A paromnak epp megvan es ilyenkor nincs szex. Majd minden nap furdes utan kezzel kemenyre simogatja nekem majd ugy hagy es mondja birjam ki addig mig tart a havija...ez igy k szar erzes nekem. :-(

Figyelt kérdés
Mast is hagynak igy "szenvedni"?

2023. aug. 22. 00:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%

#20

Azért izgatja fel mert leakarja szopni, csak hallani akarja, hogy a férfi kérje meg rá egyértelműen.

2023. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, arra vágyik a csaj hogy ráverjèk a mellère, nyelvère, vagy hogy megkèrjèk rá :D

Hány èvesek vagytok, 14?

2023. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

#22

Hány nővel voltál már hosszú távú kapcsolatba?

Egyáltalán nő vagy férfi vagy?

2023. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nem értem a párodat. Ha már "keményre simogatja" - ahogy mondod -, akkor már miből tartana végig vinnie, és örömet okozni a párjának? Ezek alapján nem egy odaadó lányról van szó. Vagy akkor legalább ne izgasson föl, mert a legrosszabb, ha a vége előtt abba hagyja. Ezt tudják a kicsit is tapasztalt, felvilágosult nők. Jó megoldás lehet, ha ilyenkor előtte befejezed magadnak. Hátha kedvet kap legközelebb. ;-)
2023. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

#24

Legvalószínűbb, hogy félénk lány, várja, hogy a férfi mondja, hogy szopja is le, ne csak simizzen.

2023. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!