Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Műpunci jobb, mint a nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műpunci jobb, mint a nő?

Figyelt kérdés

Ha szép csajod van mindenki le akarja nyúlni, megkefélni, nagy valószínűséggel meg is szokott csalni.


Ha csúnya csajod van, senkit sem érdekel, max nevetgélnek rajtad.


Viszont műpunci az igazi és még a legolcsóbb is ;)


Igaz ez??? Szerintem igaz =)


F/27



2023. aug. 21. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok előnye van a műpuncinak. Nem beszél, nem fája feje, nem mestruál. Mindig harca kész.

Érzetre is mindegyik más. Közel sem olyan mint a punci.

Nem lehet összehasonlítani. Mint azt semhogy melyik a jobb a szopás vagy a punci.

Egy szóval: más

2023. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Fantastikusz ***** válasza:
100%

Nőként szólok hozzá.

Szeretem a műfaszt, szeretem magamnak csinálni, szeretem ha a férjem azzal elégít ki, de azért mégis azaz igazi, amikor a saját farkát teszi belém.

2023. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy nő neked csak szexre kell akkor jó. Nem okozól a nőnek kellemetlenséget. Féltékeny vagy okkal ok nélkül, vagy szégyenled ha nem szép. Bár ha Adonisz alkatod van ez lehet reális,de nem csak modell cicababákat lehet szeretni. Sokkal kevesebb nő lenne boldogabb mint most.

Bár száz évvel ezelőtt más nőtipus lett volna boldog mert szép.

2023. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Silverfox30 ***** válasza:
100%
Nálam a műpunci csak a maszturbálást tette színesebbé. De a valódihoz semmi nem fogható. Házas vagyok és rendben a szexuális életem. De jó néha egy hoki
2023. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

14

Igen igaz de nekem már nem szabad és az erényőv sem engedi 🙂

2023. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Cyber ver
2023. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
15. Te is beteg vagy!
2023. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27 évesen te ilyet kérdezel? legit komoly?
2023. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!