Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon beteg ha börtönőrként/r...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg ha börtönőrként/rendőrként valaki rasszista fantáziákat akar kiélni cigánylányokkal?

Figyelt kérdés

Egyfajta fétis, megalázással-dominanciával, hódítással kapcsolatos. A börtönőr bent vigyáz a cigány férfiakra akiknek max homár szex jut, aztán kint pedig a cigány lányokat bassza, mintha ezzel "ellopná" (lol) a cigányok (fiatal) nőit/lányait.


Gondolom ez még valami nagyon primitív időkről visszamaradt fétis lehet, ahol az ellenséges legyőzött törzs női a hódítók zsákmányai lettek. Valami hasonló dolog van itt, a férfiak legyőzve a börtönben, a nőik a hódítókkal az ágyban.


Ráadásul mindezt megfűszerezve erre a fantáziára vonatkozó mocskos beszéddel, főleg a lány részéről, és főleg "rasszista" jellegű, szexuális szövegekkel. Mondjuk itt nem kell komoly dolgokra gondolni, csak a "normális" mocskos beszédbe beillesztjük a "magyar" és "cigány" jelzőket, és kész. Ezen felül még izgatna a teherbeejtős szöveg is, "spriccelj belém egy magyar gyereket", és hasonlók. :D


Egyébként más körülmények közt az is vonz, hogy egy dominánsabb cigány lánnyal is együtt legyek, ahol nem az én dominanciámon keresztül valósul meg ez a fantázia, hanem ő van teljesen kiéhezve a magyar/fehér húsra, és azt mohón el is veszi.


//Félreértések elkerülése végett, normális ember vagyok (ez feltehetően ebből a kérdésből nem látszik, lol), nem vagyok rasszista, valójában nem gyűlölök semmilyen csoportot, nem akarok gyereket, stb., csak egy fantáziáról van szó.//



2023. aug. 21. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Erősen szubmisszív vagy. Sok féleképpen le tud csapódni az egyén szintjén ki hogy szeretné megélni, mi a titkos fantáziája. Az hogy mi mennyire "beteg" meg nézőpont kérdése. A szomszéd 80 éves Margitka néni, vagy a papbácsi szerint az, de a BDSM világában egyáltalán nem az.
2023. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem fantáziálni normálisabb ilyenen, mint végignézni egy bosszúfilmet (ahol előbb a főhős családját bántják, majd az ezeket lemészárolja).
2023. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Nyilván a legősibb, legtermészetesebb férfi ösztön az "erősen szubmisszív"... lol. Maximum "switch"-nek mondanám magam, de a szubmisszív rész ott is nagyon gyenge/minimális, és talán sokan nem is mondanák annak.

2023. aug. 22. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fantáziába bármi belefér.

A valóságban már vigyázni kell.


Én a néger barátnőmmel csinálom,de börtön hanem felfedező és nem cigány hanem benszülött kannibál csaj.

2023. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szadisztikus hatalommánia és egyéb parafília, ha a partner nem szeretné akkor bűncselekmény is. Ha megvalósul.
2023. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!