Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfi mindig hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi mindig hamar elélvez az oráltól, akkor a szexben is gyorstüzelő lesz?

Figyelt kérdés
Eddig csak petting volt, de amint a számba vettem hamar elment, kb. 1-2 perc. Akkor ő gyorstüzelő? Szexnél is hamar el fog menni?
2023. aug. 19. 15:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9# igen, pont ezért kérdeztem, hogy valószínűleg gyorstüzelő-e…
2023. aug. 19. 21:46
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha így van ahogyan írod, akkor feltehetően "gyorstűzről". Egy ilyen korú férfire nem jellemző az izgalomtól, hogyan ilyen hamar elmenjen. Max. inkább ha csak nem, koraimagömlésben szenved. Amennyiben több esetben is ilyen hamar elment általad, akkor nagyon valószínű, gondja van ezzel.
2023. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel igen, de ez ne zavarjon téged. Első körben menjen el hamar, utána kezdjen el téged nyalni vagy ujjazni, hogy gyorsan regenerálódjon. Ha újra merev a farka, akkor mehet a következő kör (ez általában hosszabban szokott tartani).

Régebben én is gyorsan elmentem, de ez sosem zavart minket. Utána második körben gyakran előfordult, hogy nem tudok elmenni, de a merevedésem megmarad, szóval a barátnőm kielégítése sosem okozott problémát.


Ha nálatok nem működik a második körben sem, akkor vannak nagyon jó késleltetők és érdemes elkezdeni vitaminokat is szedni (nem kell semmi extrára gondolni, csak sima hétköznapi vitaminok- C-D vitanim, Omega 3, Cink, Vas, stb... meglepően sokat számíthat).

2023. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen az,kb egy nulla lehet szexben....
2023. aug. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Változó, próbáld ki.

Én például egy ügyes oráltol pár perc alatt elmegyek, ha akarom, najó, nem 2perc,viszont a dugást sokáig bírom,persze nem első alkalommal. 🤣

2023. aug. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Végül milyen lett?
2023. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!