Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti a szopástól mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a szopástól mennyi idő alatt élveztek el kb?

Figyelt kérdés
2023. aug. 17. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig senki nem juttatott el szájjal. Éppen ezért nem is szerettem az orált, mert nem éreztem belőle semmit, és azt gondoltam, én így nem tudok eljutni.

Aztán a barátnőm - azóta már feleségem - elszánta magát, és 40(!!) percig csinálta rendületlenül. Végül eljutottam.


Azóta már, minthogy egyfelől tudom magamról, hogy képes vagyok rá, másfelől megismertem a saját testemet, hogy hogyan jó nekem, azóta egyszerűen megy. Csak bólogatástól most sem menne.

De feleségem volt, hogy rekordot akart dönteni, és egymásután megszakítás nélkül 6x leszopott. De az utolsó már szinte kellemetlen orgazmus volt. Ezen kívül volt olyan, hogy kb 2-3 perc alatt juttatott el kétszer is. Az villámgyors volt.


Jó messze már az, mikor 40 perc kellett hozzá.

2023. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szopástól kifejezetten nehezen megyek el, de a barátnőm mindig használja a kezét is, így ritka, hogy 5 percig bírjam, inkább kevesebb. Szex után meg mikor befejez, akkor 2 perc se kell.
2023. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!