Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem vagyok képes élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes élvezni sem a szexet sem a pettinget?

Figyelt kérdés
Már kezdek a saját agyamra menni, és azt érezni, hogy valami bajom van... Fizikailag jól esik pl az orális szex, mármint a testem reagál rá, de nem tudom úgy beleélni magam hogy úristen de jó. A petting ugyanilyen... mikor ténylegesen csinálni kell, akkor nem élvezem, csak unatkozom. Még soha nem sikerült elélveznem másoktól. A csókolózást sem tudtam élvezni soha, csak mozgattam a számat és nem éreztem semmit. Az is furcsa hogy abszolút nem kívánom az embereket... Nagyon bújós vagyok, a puszilgatást és az összebújást igénylem és vágyok rá,de itt ki is merül. De ezzel együtt viszonylag komoly szexuális étvágyam van, napi átlag 2x maszturbálok, ezt igénylem is és hiányzik ha kimarad. Illetve gondolati síkon meg tudok kívánni embereket meg bizonyos tevékenységeket (pl orális szex)... se mikor ténylegesen oda kerülök, nem élvezem, és nem tudom beleélni magam. Akkor is, ha egyébként őrülten szerelmes vagyok az illetőbe. Mi bajom van? Olyan mintha csak magamra tudnék beindulni, pedig szerintem szarul nézek ki lol (Igen tudom rossz vicc de ezt hozza ki belőlem a kétségbeesés). Minden válaszért hálás vagyok.

2023. aug. 14. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemű vsgy?
2023. aug. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális lennél?
2023. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem nő vagy?

Szerintem aszexualitás vagy.

Az aszexualis olyan személyeket jelöl, akik ritkán vagy egyáltalán nem éreznek szexuális vonzódást mások iránt. Az aszexualitás nem azonos a cölibátussal, az önmegtartóztató életmóddal. Ez azonban nem jelenti azt, hogy az aszexuálisok egyáltalán nem érezhetnek szexuális vágyat:


sok aszexnek lehet ugyanis magas a libidója, a megélt vágy azonban nem konkrét személyre irányul,

sokuk maszturbál, vagy megfelelő partnerrel akár aktív szexuális életet is élhet.

2023. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy ahhoz a nemhez vonzódsz, akivel eddig szexuális élményed volt?
2023. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én kísértetiesen magamra ismertem abban, amit írtál, nagyon hasonló (volt) a szitu velem is, mikor elkezdtem (volna) szexuális életet élni.


Én végül nyomozással, meg sok-sok töprengéssel és kísérletezéssel (utóbbit kicsit túlerőltettem és ezzel sajnos okoztam magamnak pár lelki sérülést szerintem) arra jutottam, hogy sex-repulsed típusú aszexuális vagyok.


A Magyar Aszexuális Közösségnek van egy igazán igényes, jó összefoglaló anyaga az aszexualitásról, mindig bátran ajánlom, ha valaki esetében felmerül ennek a valószínűsége. Remélem, segít letisztázni, hogy az vagy-e vagy sem.:


[link]


Mindenesetre, aszex vagy vagy sem, átérzem, milyen ilyen jellegű dilemmákkal meg problémákkal szembesülni a szex terén. Kitartást kívánok, és hogy sikerüljön válaszokat találnod!


24/L

2023. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok, nekem sokat segített a kérdésed és az arra kapott válaszok. A kérdés teljesen olyan, mintha én írtam volna.

Nem vagy egyedül!

Kitartást!

19l

2023. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan így érzek és én is köszönöm, hogy feltetted a kérdést. Magamtól nem tettem volna, de így minden választ a "sajátomnak" érzek kicsit. :)
2023. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!