Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti élvezitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti élvezitek ha egy pasit orálisan kielégítettek, vagy csak kötelességből szopjátok le?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 23:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a Szex és New York jut eszembe, mikor Charlotte elmondja, hogy nem szeret szopni. A többieknek nincs baja vele, "nem a kedvenc dolgom az étlapon, de a megfelelő pasival jó is lehet.".


És megkérdezik, hogy "de ha nem szopsz, hogy várhatod el hogy kinyaljon", és mondja, hogy nem várja el, erre a többiek: "Ja, én csak azért csinálom, hogy a pasi is csinálja."

2023. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%

Kíváncsi lennék akik nem szopnak azok szeretik-e ha kinyalják őket.

1. Ha igen akkor az álszent k. jelző ugye nem elhanyagolható.

2. Aki viszont nem engedi az meg egy végtelenül gátlásos besavanyodott idomtalan valami, aki undorodik a saját testétől is.

2023. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%

22. Nem szopok, nyilván jó érzés, hogy nyalnak, de simán hanyagolható. Én sosem vártam el. Aztán nem is nagyon érdekelnek a jelzőid.

Az én testemről én döntök, arról is, hogy szopok vagy sem.

Minek csináljak olyan dolgot, ami taszít és undort vált ki belőlem???

2023. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Üdv az 1-sek közt 😊
2023. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted érdekel? 🤣
2023. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
54%

"Kíváncsi lennék akik nem szopnak azok szeretik-e ha kinyalják őket."


Szeretem, de nem várom el. Nekem mindig nagyon gyerekes volt ez a "ha te se, én se", mert tényleg azt mutatja, hogy az orál kényszer. Ha egy nő v férfi imád orált adni, jobban, mint kapni, de a párja utálja adni... akkor nem ad orált, mert nem kapja vissza? Akkor sem, ha imádja adni?


Ha az egyik szereti, hogy elfenekelik, akkor nem kell a másikat is elfenekelni, hogy egálban legyenek... remélem érthető.

2023. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Hans Pötterman ***** válasza:

#16

Ez nem igaz általánosságban,ne ezekből a szellemi fogyatékosokból indulj ki azért.

2023. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem szopok, a nyalás sem érdekelt sosem.
2023. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!