Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy nővel megbeszé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nővel megbeszélitek, hogy "csak szex" lesz köztetek, akkor van csók, ölelés, simogatás is azért, vagy csak max.orál és az aktus, majd mindenki megy a dolgára?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A csók, ölelés, simogatás hozzá tartozik a szexhez.

50Ffi

2023. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Tipikus, nővel meg van beszélve szex, erre többet kezd bele látni, amikor van egy alap viselkedés kapcsolattól függetlenül
2023. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha én csak szexet beszélek meg valakivel

Akkor a csók tabu .

A simogatás rendben


29N

2023. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csók nélkül nem is tudnék szexelni. Lehet ezért nem volt még alkalmi kapcsolatom.


N

2023. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden kapcsolatomba volt csók. Ha az nem teszik csók sem lesz.
2023. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csók nélkül én se tudom elképzelni a szexet.
2023. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!