Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kerekedhet olyan helyzet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerekedhet olyan helyzet, hogy nyilvános helyen megkívánj egy idegen nőt?

Figyelt kérdés

Mi kell ehhez? Milyen előzmények? Milyen az adott nő?

Ha volt ilyen: hogy történt és mit csináltál?


2023. aug. 11. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez alap nàlam
2023. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha megkívánás alatt azt értjük, hogy átmenetileg szexuális izgalmat élek át (anélkül, hogy ennek bármi külső jele lenne)

akkor általában vagy az van, hogy külsőre látványra szexinek találom, vagy csak átlagosan csinos, viszont valamilyen okból (pl. közlekedési eszközön) fizikailag szokatlanul közel helyezkedik.

2023. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden kiválthatja, amit valamiért izgatónak találok rajta. Normális ember ilyenkor uralkodik magán, és csak akkor és annyira közeledik a nőhöz, amennyire a nő is nyitott rá.
2023. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nő is akarta és én is, egy parkban történt anno este, és nem járt arra senki.
2023. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kerekedhet olyan helyzet, hogy nyilvános helyen megkívánj egy idegen nőt?"


Pasiként: Jó gyorsan. XD


Viccet félretéve igen, lehet ilyen és fordult is elő velem, hogy megkívántam valakit, mert külsőre nagyon jól nézett ki. Olyan még nem fordult elő ettől, hogy odamentem, lekértem és egyből ott helyben meg is történt.


De egyébként szerintem ez gyakran előfordul mással is, hogy szembejön egy 10/10 lány az utcán, vagy feltűnik a strandon, vagy akárhol.


Barátnő mellett annyiban hagyom a dolgot. Megbámultam, persze, bejött, persze, de ez rendben is van. Amikor egyedül voltam, akkor meg azért próbálkozik az ember. Nem feltétlen az utca közepén leszólítva, de egy szórakozóhelyen, ha nincs mellette pasi, vagy a baráti kör, akkor persze.


Egyébként nyílvános helyen is volt már szex korábbi barátnőkkel, de nem első találkozásra. Nem, mintha nem lettem volna rá vevő, de általában amelyik lány nyitott is ilyesmire olyan partnert keres hozzá, akit jobban ismer egy találkozásnál. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom és amúgy én sem csak egyéjszakás szórakozásokat kerestem, amikor volt erre példa.


Vasútállomás mögött, strandon medencében, kertben esti csillaghullás alatt, gyalogtúra útvonal mellett voltak eddig a tapasztalatok. De ezek nem idegenekkel, hanem akkor már pár hónapos kapcsolatokkal.


Volt olyan lány is, aki meg teljesen elzárkózott ilyesmiktől, szóval szerintem személyiség, preferencia és adott helyzet válogatja.

2023. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy!

Így nyáron amikor alig van ruha a nőkön elég gyakran.

Pláne amikor szoknyában bicikliznek én meg szembe jövök velük.

2023. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az arca, a szeme, a lábfeje, ami együtt meghatározó tud lenni. Az is fontos, hogy képes-akarja-e felvenni a szemkontaktust, ha rápillantok?
2023. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!