Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csajnak szük a puncia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csajnak szük a puncia ,13cm pénisz könyedén befér átt jút de ha 16cm pénisz mérete akkor sikositoval beférhet? Némelyik férfinak miért jobb ha guminélküli aktus?

Figyelt kérdés

1. 13cm pénisznek elönyben van ha csajnak szük puncia?

2.szük puncinál mindenkép kell sikosito beférjen?

3.némelyik férfi guminélkül jobban birja ,ne süljön el hamarabb a kelleténél?


2023. aug. 9. 06:37
1 2 3
 1/23 xKakashix ***** válasza:
84%

Nem értem az összefüggést a hosszúsággal.. a vastagság ilyenkor a lényeg.

De ez a fogalmazás meg helyesírás lehozott az életről, mire értelmeztem, hogy mit is akarsz mondani a macskám is leellett...

2023. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
A 3as pontra, nekem egyszerűen nem bírja a farkam a gumit. A tövénél nagyon szorít, ha meg olyat veszek amitől nem fáj, az lejön.
2023. aug. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem a hossz a lényeg, hanem hogy milyen vastag. Mindegy hogy 13 vagy 16 cm (ok, nem mindegy, de többet számít hogy ceruzafassz vagy jó vastag).

A gumitól pedig lankadok, idegesít a farkam tövénél ahogy szorít, emiatt nem tudom élvezni a szexet és alig érzem a puncit vele. Évek óta nem szexeltem gumival.

2023. aug. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Nekem rövid és szűk a hüvelyem

Exemnek 12cm volt csak 1 orgazmus után tudott Ő is behatolni és ha rosszul csinálta még fáj is ...


16 vagy ennél nagyobb kicsit már körülményesen megy be

De van amit már nem is erőltetek mert felesleges .


29N

2023. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Azét jobb mert nem tanulták meg gumiba kiverni nincs hozzá szokva így mind egy önző p..cs és rá kényszeríti a nő h hormonnal tömje magát vagy mindenféle szutykot felhelyeztessen csak h Ő gumi nélkül figyelhessen

Meg tegyük hozzá h rengeteg betegség van ami magának a hordozónak nem okoz tüneteket . De másnak igen

2023. aug. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

"Némelyik férfinak miért jobb ha guminélküli aktus?"

Mindegyiknek sokall jobb a nélkül.

A gumival rosszabb.

2023. aug. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Az ábrándozás helyett szerintem inkább a magyar helyesírás szabályait olvasd el. Alaposan.
2023. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Most akkor a mélység érdekel vagy a keresztmetszet?
2023. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8/8Mind kettö érdekel mélység és keresztmetszet
2023. aug. 9. 08:36
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem azokat, akiknek szorít a gumi. Vegyetem nagyobbat. Ez csak egy kifogás.
2023. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!