Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha megcsalna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha megcsalna a párotok, melyik fájna jobban?

Figyelt kérdés

1. Ha egy jó egzisztenciájú férfivel tenné, aki jobb, nálatok, pl ügyvéd, orvos, mérnök.


2. Ha egy nem túl értelmiségi foglalkozásúval tenné, pl postás, gázóraleolvasó, pizzafutár, stb.


2023. aug. 9. 00:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mehetne a francba
2023. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy tőlem alacsonyabbal.
2023. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2


Miért pont az alacsony fájna?:)

2023. aug. 9. 00:36
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekelne hogy kivel. És nyilván nem volnék meglepődve se, hiszen mire "megcsalna" már bőven tisztában volnék vele, hogy boldogtalan a kapcsolatunk. Szerintem valódi megcsalás, amikor valaki egy boldog kapcsolatban, minden ok nélkül mással folytat viszonyt, nincsen. Amikor pedig már tönkrement a viszony, és a két ember, csak magányosan egyűtt él, olyankor már nem megcsalás mással összejönni.
2023. aug. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Én más szemszögből nézném.

Ha pl csak leszopná és semmi dugás nem lenne az jobban fájna.

2023. aug. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Általában véve nem fájna, ha más is dugná, legalább nem engem nyaggatna. Viszont megundorodnék tőle, ha nem egy értelmiségi, sikeres férfival tenné. Nálam jobb vagy sikeresebből alig van, de mondjuk jóképűbb vagy jótestűbb, az van bőven, és azt meg is érteném, el is fogadnám.
2023. aug. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon zavarna.
2023. aug. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

Mivel az égő sérül így szerintem az első jobban fájna a pasiknak

A második opción csak röhögnének


29N

2023. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik se érdeklene ha ilyennel dug félre. Ha viszont közeli ismerőssel, na akkor kitörne a botrány.
2023. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

#8 Hát nem tudom, ha a feleségem egy hozzám hasonló, sikeres, elegáns, értelmiségi férfival csalna meg, aki mondjuk izmosabb, jóképűbb, nagyobb farkú és gazdagabb, az lehet, hogy szarul esik, de azt megérteném.


Ellenben ha egy műveletlen, izzadt, lúzer kőművessel, postással, pizzafutárral, stb., akkor azt nem egyszerűen nem fogadnám el, hanem kifejezetten undorítónak találnám, és hosszabb távon lenézném miatta az asszonyt. A mi köreinkben senkinek nincs ilyen proli társa, emiatt szégyen is vegyülne az undorba.

2023. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!