Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk anyukátok szólt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk anyukátok szólt már rátok, hogy a spermátokat ne az ágyneműre engedjétek hanem egy zsepibe?

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem, soha nem voltam olyan igénytelen...
2023. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2023. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2023. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt rá példa, hogy nem volt zsepi a szobámban, és jobb híján a lepedőre engedtem. De úgy megszáradt, hogy szinte nyoma se maradt, nem vette észre szerintem. Ellenben kamaszkoromban volt egy időszak, amikor minden második éjszaka telibelőttem a gatyát álmomban. És reggel meg szégyelltem kimenni a fürdőbe, de muszáj volt. Kínos volt, és egyszer szólt, hogy nyugodtan dobjam a szennyesbe a gatyát, nem probléma. Olyan megnyugtató volt, hogy éreztem, hogy akkor ez nem szégyen, és utána már nem problémáztam ezen, ahogy azon sem, ha reggel meglátnak keményen dudorodó gatyával.
2023. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen

Annyit mondott nyugodtan dobjam bele a mosógépbe majd az kimossa

Meg azt is mondta hogyha óvszer kell melyik fiókban talalok

2023. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért nem vagyok igénytelen, Olyan viszont már volt hogy elfelejtettem zsepit tenni magamhoz és a takaróra élveztem, anyám meg pont akkor jött be és telibe beleült mert valamit kérdezett. Nem vette észre szerencsére mert a villany levolt kapcsolva, aztán remélem ez így is maradt.
2023. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!