Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is bunkó paraszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó paraszt vagyok(:1-2 alkalommal elmentem egy teltebb prostihoz elég sokat adtam neki, ajándékába csak úgy 10000,plusz 150 körül 3 óra 1-2 extrával amit nem igazán élveztem szinte semmit nem csinált,de jó személyisége volt stb..?

Figyelt kérdés

szóval akkor és ott nem szóltam csak egyszer-kétszer hogy jó lenen ha tovább csinálná a franciát 1 percnél ha már a szexrésze nem megy stb a lényeg hogy 1 nappal később beszéltünk üzenetben és megírtam neki hogy nem volt olyan jó vele de pl csak úgy elmegyek hozzá szóval nem kell szex de ugyan úgy fizetek erre megharagudott és azt mondta ne keressem többé.

Ja még annyi hogy közben ő már olyanokat tervezgetett hogy menjünk koncertre meg ide oda ezt meg ugye nem akartam ezért is meg haragudott hogy miért nézem csak k...vának.hát miért azért mert az. Tényleg jót beszélgettünk jól ki jöttünk jó személyisége van de nem akartam lebukni se pl nincs feleségem még barátnőm sem volt de barátok kollégák előtt elég ura lett volna, akármit mondok ha a rokonom ha a barátnőm csak rosszul jöttem volna ki ha mindig más palival látják stb.

A rossz szextől függetlenül tudtam hogy nincs jó anyagi helyzetben gondoltam 1-2 alkalommal el megyek beszélgetni vagy ha más nem kicsit megmasszírozna mondjuk azt sem csinálta amikor ott voltam de mindegy.

Szóval tényleg bunkó paraszt vagyok,jó tényleg nem kellett volna azt mondani hogy rossz volt a szex csak elmenni és fizetni de a koncertekre meg hasonlókra egyértelműen nemet mondok pláne hogy alig ismerjük egymást stb. Na mindegy már megszakadt a kapcsolat aminek örülök is inkább fizetek azért amit akarok egy nőtől de érdekel ki mit gondol lehet tényleg egy bunkó vagyok és jogosan bántódott meg.

Egyébként a 150 úgy lett volna hogy maradt még órám mert elküldött valami olyasmivel hogy megígérte az ismerőének hogy segít és ha nem gond majd kövi alkalommal menjek és nem kell fizetni. Lehet csak a pénzre utazott hogy ne kelljen érte semmit tenni. Nem baj jó tanuló pénz volt és egy darabig nem megyek prostihoz,már csak a vélemények érdekelnek valamiért na jó tudom miért mert minden ellenére rossz hogy megbántottam egy másik embert pláne egy nőt talán feloldozást keresek vagy már magam sem tudom.


2023. aug. 6. 10:58
A kérdező szavazást indított:
bunkó,szemét
nem bunkó
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Álmodozó ruppótlan incel vagy, aki tárgyiasítja a nőket. Ez a helyzet. Vegyél inkább egy műpuncit
2023. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ronda vagyok nem tehetek mást ezt elfogadtam,lehet fogok jobban megéri.
2023. aug. 6. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé kamu sztorinak hangzik, de azért óránkénti 50 ezerért illene normális melót végezni.


Egy szolgáltatást veszel, aztán ezzel szíved jogod elégedetlennek lenni, eleve ez a menjünk ide oda, meg besérülés az nekem kicsit olyan mintha próbálta volna ez üzleti szintről érzelmire változtatni DE ha meg ő tényleg reális opciónak látott téged mint pasi akkor nem kellett volna pénzt elfogadni, főleg nem úgy hogy nem azt csinálja amiért fizettél.

2023. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy bunkó. Ha egyszer prosti és elkéri a pénzt egy szolgáltatásért akkor tegyen is eleget annak amiért fizetsz. Ha meg nem tett és te ezt megmondtad ezzel mi a baj? Ha ő kifestetné a szobát és fizet érte de nincsen jól kifestve nem teszi szóvá? De. Ha pedig épp siet valahová akkor ne vállaljon 3 órát csak 1-2 őt és annyiért vegyen el pénzt. vagy adja vissza ha már nem akar veled foglalkozni. Mert nem kötelező természetesen de akkor ne is fizettesse ki. Szar a szex, kifizettet 3 órát de 2 után elmegy stb... És akkor te vagy a bunkó? Szerintem nem.
2023. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

3 bár kamu lenne.

2023. aug. 6. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!