Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők 30 év felett! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 30 év felett! Hogyan kezelitek, hogy rengeteg izmos helyes kamaszfiú (15-17 éves) mászkál az utcákon, és nyilván szemmel már mindegyiket megdugtàtok, de a társadalmi elvárás miatt be sem vallhatjàtok?

Figyelt kérdés
Pedig sztem a nők sokkal többet fantáziàlnak, masztiznak az ilyen korú fiúkra. Hány évesek vagytok?
2023. aug. 3. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nők megdugták a fiúkat?
2023. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te hiszed. Én 38 évesen az ilyet gyereknek látom. De 30 évesen is annak láttam, sőt talán 25ön is. Most annyi a különbség hogy barmelyik lehetne a fiam, így is tekintek rájuk.
2023. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
El kell, hogy keserítselek. A nők nagy része kisfiúnak lát titeket 😐 tudod mi azt szeretjük, ha egy férfi nem sül bele a gatyájába egy meztelen női test látványától. Meg szeretem, ha nem nekem kell hazafuvaroznom a randipartnerem, akit anyu már 3x hívott.
2023. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as, De itt csak a külsőségekről van szó, és néha szerettek eltérni a megszokottól. Hiába sül bele a gatyájàba, fél perc után folytatja. Te sem azt írod, hogy nem têpnêd le róla a ruhát, hanem h biztos hamar elmegy, meg más okokat találsz, nem a szexuális vonzalom hiányát.
2023. aug. 3. 19:59
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Meg soha, de soha nem fordult ilyen elő. Sosem érdekeltek a fiatalok. Nem is látom őket vonzónak. Még hogy izmos, helyes... Gizda mind, vagy túlsúlyos. Idióta frizura, nevetséges öltözködési stílus. Persze ez a kor erről szól, ne érts félre, de megkívánni? Azt nem.
2023. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

😂😂😂😂😂

....ezen most nagyon jót kacagtam. Kisfiúkra sose tekintettem "olyan" módon.


40+/N

2023. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nagyon vakon vagy a nőkkel kapcsolatban, már bocsánat :D
2023. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem értem anonim miért nem lehet beismerni a dolgot:D. De ok akkor nyilván nektek nem tetszenek. Hihető.
2023. aug. 3. 20:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Normális embert 30-40 évesen nem vonz szexuálisan egy tini kisgyerek


Most képzeld el hogy pénteken bejelented a munkatársadnak aki egykorú veled hogy hétvégén a 16 éves gyereke egyik osztálytársával fogsz randizni meg kufircolni

2023. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A férfiak túlnyomó részét izgatja, akárcsak a nőkêt is. Sztem több nőt mint férfit. Nem elvrol hanem szexualitásról beszélek.
2023. aug. 3. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!