Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ha a pasi bevalla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha a pasi bevallaná, hogy neki van otthon anal plugja vagy dildója, amit magán szokott használni anális masztihoz, akkor mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jajj már.

Sok nő a társadalmi megfelelés végett tabuként kezeli de mégis most komolyan, ha szeretsz valakit akkor tényleg az érdekel, hogy mit dugdos a sggébe?

Szerintem biztosan nem..

Én férfiként szoktam plugot hordani néha és a feleségemet nem is érdekli.

Igazából mindenkinek vannak vágyai amit megakarnak élni valahogyan csak elnyomják.

Van, hogy szex él is bent van nekem és akkorákat élveznek, hogy csak na.

Ha emiatt elhagyna, kukába dobna, ahogy itt írták is akkor még is érdemelné!

Emellett mindent megkapja amit csak szeretne, nem bántom, kedves vagyok vele, figyelmes stb...

Előző exe nem dugdosott semmit se a sggébe de hamar szájbavágta ok nélkül is (elmondása szerint).

Szóval vannak prioritások az életben, kinek mi a fontos.

2023. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek volt egy három részese, ő említette meg és mind a hármat letesztelte rajtam.
2023. dec. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!