Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szűk puncijú lányokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szűk puncijú lányokkal voltál eddig együtt?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori a szűk punci, mennyivel kell rájuk jobban vigyázni?

2023. júl. 27. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit lassabban ment be tövig, a többi ugyan az, ugyan olyan tempóban lehet dugni. Mondjuk mindig hamarabb telelőttem, ugye nagyobb stimuláció.
2023. júl. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Fiataloknál azért viszonylag gyakori, főleg ha sportosan. A mennyire kérdésre nem tudok kvalitatív választ adni, mert nem emlékszem mindenre


Hetero férfi

2023. júl. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én bele futottam több ilyen lányba. Akárhogy is próbálkoztunk nem ment bele. Neki túl szűk volt nekem meg nagyon vastag. Ezt a porlámát az elő gyerek szülése megoldja.
2023. júl. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem számít feltétlen, hogy mennyire szűk, az inkább, hogy teljesen és hosszasan nedves tud maradni. Nekem mindhárom hosszú kapcsolatom inkább tág volt mint szűk, az egyik szűk volt az elején de aztán már nem éreztem annyira annak... És ők sokáig nedvesek voltak es ebből kettő sorozatelvezo volt. Szóval nekem inkább az számít, hogy el tudjon menni tőlem a csaj, ha benne vagyok. A legutóbbi inkább szűk volt, nagy volt a szája, h ő bírja aztán már kérlelt, hogy menjek már el, mert nagy vagyok neki :) nyilván ez jól esik, de az még jobban, ha el tudom elvezetni
2023. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik igazán szűkek voltak az én tapasztalatom szerint, akiket én éreztem annak, az 2-3 volt.

Volt továbbá 2-3 akik saját bevallásuk alapján azok voltak, de nem éreztem annyira szűknek, mint a másik 2-3 nőt.

2023. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Annyira, hogy nem ment be a farkam neki egyáltalán, pedig full nedves volt. Befeszültem hogy itt bénázok, ettől meg lelankadtam. A kémia tökéletes volt, nagyon egymásra gerjedtünk, errefel még a szájába is alig tudtam elélvezni, mikor probált legalább úgy kielégíteni. 20-21 éves alacsony, csinos csaj volt.
2023. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik exem olyan szűk volt, hogy megfelelő síkosság ellenére az első aktus után szabályosan fájt a péniszem, úgy szorította. De élveztem ezt. Mondanom sem kell talán, hogy brutál telelőttem.
2023. júl. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!