Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti a barátotoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a barátotoknál hogy kezdeményeztek ha egyáltalán kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Szexre gondolok elsősorban nyilván. Mit és hogyan csináltok? Mert az én barátnőm elég furán mutatja, hogy éppen "mi jött rá".

2023. júl. 23. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Pl belemaszok az olebe
2023. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Hozzábújok és elkezdtem kényeztetni a farkát kézzel aztán szájjal
2023. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csók, simogatás, aztán nyílván egyre lentebbre halad a kezem. Ennyiből veszi a lapot mindenki.
2023. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Elég úgy rá néznem és már veszi a lapot
2023. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűen ,letérdeltem aztán leszoptam ,1 perc után elélvezett,aztán pár perc pihi és jött a sex 23/l
2023. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Mit csinál a barátnőd?😂
2023. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Erre en is kivancsi vagyok 🤣


Amugy en szep lassan elkezdem csokolgatni majd a nyakat is, vegig nyalom a nyelven hegyevel a nyakat es a fulet harapdalom. Simigatom kozben itt ott es lecsuszik a kezem oda es a tobbi jon magatol altala is.

2023. júl. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Semmi extra igazából, csak fura. Mániája hogy az én pólóimat hordja akárhányszor itt van nálam, de nadrág nélkül. Képzeljetek el egy xl-es pólót egy 170 cm 50 kg-s lányon, ami lóg rajta és attól függ milyen kedve van tangában vagy franciában van, és már rutinszerűen tudom, hogy amikor dugni akar, csak a póló van rajta, de semmi fehérnemű. A póló amúgy éppen csak takarja neki ott lent, de ő ezt ahogy észrevettem megoldja, mert amikor eljátssza a "macskát" meg dorombol meg mittudomén, akkor négykézlábra áll és ilyenkor felcsúszik ugye a póló, a puncija meg a feneke meg totál kint van, és nem néz rám, csak jön megy, "valamit keres" és neki le kell hajolnia, négykézlábra áll, ilyen cicás dolgok, és amikor mögé térdelek (nem szex), és mutatom neki, hogy kicsit rövid a póló, akkor meg eljátssza hogy zavarban van meg hogy miért húzkodom le a pólót róla, kint van neki minden stb. de direkt csinálja és addig nem is történik semmi, amíg lényegében be nem akasztok neki (próbáltam).


Bolond egy lány. De amúgy szeretem.

2023. júl. 25. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mármint macskát imitál?:DD

Besírok:DDD


Amúgy abban semmi fura nincs, hogy szereti a pólód hordani, jó érzés a másik illatát érezni magunkon. Amúgy meg én is szeretek így "öltözni" otthon, sőt így is alszom, hogy egy nagy férfi póló felül, de alul semmi. Nem szex miatt, kényelmes.

De a többi valóban furcsa kicsit.

2023. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 9-essel.

Én is imádom a barátom illatát, ebből nem csinál problémát. Sőt nyílván szexinek tartja.

De hogy macskásat játszik 🤣

2023. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!