Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legtöbb nő miért nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb nő miért nem szereti a kutya pózt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondom, hogy nem szeretem, de valahogy sosem tudtam magam elengedni abban a pózban.
2023. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de számomra az a legproblémásabb póz, mert az elején mindig fájdalmas, helyezkednem kell, lazítanom kell és ha a párom belelendül, pl. más pózból váltunk kutyára, akkor figyelmeztetnem kell, hogy legyen óvatos. Plusz ugye ilyenkor nincs meg a bőrkontaktus, az intimitás, csak dönget hátulról. Tudom élvezni, de teljesen mást nyújt, mint egy olyan póz, ahol látom az arcát, tudunk összebújni, csókolózni.
2023. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Köszi! :) Tanfolyamon is javasolták ezt és más trükköket is, de nem. Kötőszöveti (alkati) gyengeségem van, más szerveket is érint, és vélhetően ez okozza a gondot. Na de ne offoljunk :)
2023. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9%
A legtöbb nőnek ez a kedvenc póza.
2023. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez a kedvenc pózom. Olyankor megy a legmélyebbre. És az hogy nincs kontakt: ez is csak 1 póz a több közül, váltunk aztán megint lesz kontakt…
2023. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
Ezt meg honnan veszed?
2023. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Pedig szeretik.
2023. júl. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, pont azért, mert mélyre hatol, és mert dominál a másik.


Nem tartom szemyéltelennek sem megalázásnak, mivel szeretem a barátomat, de mind mások vagyunk.

2023. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!