Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet elérni hogy elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni hogy elélvezés után még tudjam tovább verni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2023. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene?
2023. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer fiatalon kipróbáltam ezt és működött, tök jó volt míg el nem akartam menni újra.

Olyan görcseim voltak azt hittem ott döglök meg. Üres tárral lőni?... Nagy hülyeség.

Később már tudtam fiatalon 20-25 perc kell ehhez, az újra "töltéshez".

2023. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egész életemben 1x sikerült. Nagyon fel voltam izgulva, ellőttem, aztán tovább folytatva pár perc múlva újra. Sok minden nem jött másodszor, de nagyon durva volt :D


Azóta se sikerült. Hozzá teszem, hogy 2 szex között is kell 1-2 óra nekem legtöbbször, szóval azóta se tudom, hogy sikerült ez meg.


Elvileg, ha elsőnél, mikor mennel él, épp a csúcson abbahagyod, de úgy, hogy azért elmenj. Tehát nem izgatod magad már az utolsó pillanatokban, de az orgazmus már megtörténik magától. Ha jól csinálod, lőni nem fogsz, csak épp kifolyik. Aztán ezután rárántasz megint, akkor sikerülhet.


Hozzá teszem, tényleg nagy izgalmi állapot kell. Már már olyan, hogy szinte érintés nélkül is el tudnál menni, csak koncentrálva az orgazmusra.

Egyszer ez is össze jött már nekem(mármint izgatás nélkül, csak koncentrálva), de azóta csak a majdnemig jutok ezzel is :D


Persze, ha az embernek van párja, akkor inkabb szexelek, mint ezekkel kísérletezzek.

2023. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!