Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mit kéne tenni vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne tenni vagy valakinek valami hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk már 7 hónapja és hetente 1-2 alkalommal szexelünk mert ő azt mondja hogy várjak mert idő kell neki hogy el tudjon lazulni és hogy ez később változni fog ez a dolog de azt se engedi hogy simogassam mert hogy "izgatom".

2023. júl. 18. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire kell várni?

Miért baj, hogy izgatod?

Nem igazán értem mi a helyzet veletek és mi a gond.

2023. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes és az is, hogy mire kell várni.
2023. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

1. nem fog változni.

2. más dugja.

3. szabadulj tőle amint lehet

2023. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hogy változni fog: ritkul majd.

Ez 100%

Ez alapján dönts.

2023. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy más dugja mert egyfojtába együtt vagyunk de amúgy én se értem azért próbáltam kérni segítséget. Meg elvileg kedve van hozzá de még se akar
2023. júl. 18. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hazudik. :) ha lenne kedve hozzá le se állna..
2023. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez nekem olyan tini szerelemnek tűnik. 16 évesen én is húztam a pasim agyát. Aztán mikor találkozunk mindig volt szex. Én is be voltam feszülve.

Szóval ez még változhat:)

2023. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Igazából nincs kedve hozzá, nem fog változni, ha neked ez kevés, akkor menekülj.
2023. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Áhh, veszett fejsze nyele. Nem akar veled lefeküdni, se most se később.

Szakítás most vagy eltolva… addigis “jó várást” a nagy semmire

2023. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra is izgul, hogy simogatod akkor nem értem mit kell ellazulni.. Kifogás csak, nem akarja, hogy hozzáérj. Mert idegesíti és ezt hozza fel alibinek.. Én ha valakire annyira izgulok, hogy már a simogatástól is felpörgök akkor nem heti 1-2 kell hanem mindennap többször ha megoldható. Ha mindig együtt vagytok akkor az a 7hónapnak elégnek kellett volna lennie, hogy teljesen megnyíljon feléd. Szóval ülj le vele beszélni, ha nem vevő rá akkor ott nagy a baj.
2023. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!