Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen maszturbálási teknikák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen maszturbálási teknikák vannak? F. 19

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle van. De nagyjából mindegyiknek az a lényege, hogy izgatod, ingerled a farkadat.


Ha mondjuk kihagysz 3-4 napot, akkor nagyobb élvezetben lesz részed.

2023. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Síkosító nélküli maszti van? Én pl szoktam olyat hogy két párna közé bedugom a farkam. Csak nekem az a fura hogy nem jön semmilyen váladék belőle. Vagyis jön csak nagyon kevés ilyen átlátszó trutyi de az is éppenhogy.
2023. júl. 14. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
19 évesen sétálok az utcán, nézem az autókat és húszpercenként élvezek.
2023. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt most mire írtad? Nem értem
2023. júl. 14. 23:05
 5/10 anonim válasza:
100%

"Síkosító nélküli maszti van?"


én még soha életemben nem vertem ki azzal tehát van

2023. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérlek mondj példát, mert ezt kérdeztem.
2023. júl. 15. 07:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam néhány technikát, a legjobb még mindig a jobb kézzel erősen rászorítok a makkomra, és verem. Régebben vertem én is sikosítóval, tényleg más érzés úgy egy kicsit, ad egy újdonságot. De mostanában hanyagolom, mert sok a nyűg vele, nekem szerencsére elég sok előválladékom van. Van műpuncim is, ezt azért nem szeretem, mert nagyon hamar elsülök benne, és nem is jó érzés (mert hideg), érdekes, az igazi forró punciban jobban bírom. Amúgy az lehet a baj a műpuncival amit használtam, hogy túl szűk, erre is kell figyelni ha veszel. Két párna közé dugós technikát én is próbáltam még tinikoromban, nem is volt rossz, de nekem az egy kicsit durva, mostmár nem tudnám élvezni (úgy értem fizikailag nem kellemes a farkamnak).
2023. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem
2023. júl. 15. 07:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt is szoktam, hogy a két kanapé közé verem a farkam. Nekem az is kellemes érzés
2023. júl. 15. 07:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Kézzel: szárazon húzogatom a fitymát fel-le. Géppel: Vibrátort alulról a húgycső felől hozzáfogom,a rezgő végével a makk felé nézzen, és 2 ujjal tartom, amíg el nem végzi a dolgát. Most már idősen bírom azt is sokáig, fiatalon könyörtelen gyorsan elintézett az ilyen rezgés.
2023. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!