Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltal mar olyan helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltal mar olyan helyzetben hogy diszkoban ismerkedtel egy csajjal es kiderult rola hogy 14 eves de legalabb 18nak nezett ki ? Hogy reagaltad me ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Utólag derült ki, miután már dugtunk egy ideje.
2023. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is utólag derült ki. De már beleegyezési korban volt szóval nem érdekelt, utána még megdugtam párszor.
2023. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
A legtöbb 10 éves, 20-nak is kinéz szóval simán.
2023. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Na én nőként azt a szülőt is nyakon vágnám aki 14 évesen már diszkóba engedi a lányát/fiát.
2023. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is megismerkedtem így. Smink, tök jó mellek, szép test... Egész este dugtunk, aztán kiderült, hogy már majdnem 13 éves...Huhh, gáz. Most már nem tehetek semmit, de legalább mindketten élveztük a "kalandot". Csak ez akkor is btk, mert kiskorú még ha nagynak is látszik :-(
2023. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, ráadásul házibuli, nagyobb társasággal, csak annyi, hogy 16 volt a csaj. Überbombázó, teltkarcsú, nagyon formás nagy cickókkal, isteni popóval, minden perfekt. Kémia is megvolt, kis idő után erotikus táncolás, fogdosódás, csók. Már nem sok kellett hogy bevigyem az ágyba.. Aztán egy rövid cigiszünetnél súgja a házigazda csaj, hogy 16 évet töltött nemrég akivel flörtölök. Na ez tényleg az volt, mikor a legédesebb álmodban egy vödör jéggel ébresztenek fel.
2023. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Falunapon volt olyan, még régebben,h 2 csajjal megismerkedtem, majd az iskola mögött az egyik lecumizott, én megujjaztam, a másik végig nézte.

Egy hét múlva láttam őket viszont a 8.os ballagási tablón.

2023. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fordítva volt hasonló, azt hittem, hogy még nagyon fiatal és nem kéne ebbe jobban belemenni nahogy baj legyen majd kiderült, hogy a második diplomáját csinálja. Jó genetikája volt :D Aztán jártunk egy ideig...
2023. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem 14, hanem 16, de volt. Azért ragaszkodtam hozzá, hogy megmutassa a személyijét, hogy tényleg nem fiatalabb, de ezek után alaposan megujjaztam. Pár hónapig amolyan titkos kapcsolatban voltunk, de végül talált magának egy vele egykorú partnert.
2023. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Strandon volt. 14 volt de legalább 18-nak nézett ki. Életem legjobb nője volt!
márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!