Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy meg fog unni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy meg fog unni a pasi egy idő után?

Figyelt kérdés

Van egy barátság extrákkal viszonyom, sosem volt még senkivel ilyen jó a szex, mint ezzel a pasival, már 3x voltunk együtt, minden hétvégén este együtt vagyunk.

Kapcsolatot nem akarok. De kicsit tartok attól, hogy meg fog unni egy idő után szexuálisan. Fiúk jártatok már így? Elsöprő a szenvedély, meg minden tökéletes az ágyban, bármit megtehet velem (1-2 kivétellel) de nem akarom, hogy rámunjon.

Ha ennyire összepasszolunk szexuálisan is lehetésges, hogy egy idő után unalmas leszek neki?

Köszi a normális válaszokat

N


2023. júl. 7. 09:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Idővel nem lesz újdonság az együttlét egymással, ha nem sikerül feldobni valamivel az együttlétet folyamatosan, akkor bizony bele fog unni idővel, és keres mást, akivel újdonság lesz. Ez ilyen. Nem véletlenül nem tartanak hosszú évekig az ilyen kapcsolatok.
2023. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem(vékony,szingli pasi vagyok) ha a sexben mindent ugymond "bevállalsz",s mindent megteszel persze úgy igazából,hogy lássa a pasi,hogy tényleg élvezed,amit engedsz,s a megteszel,átélsz vele,PLUSSZ,szeretsz új dolgokat kipróbálni,akkor nem lesz,nem lehet ilyen gond,hogy,ahogy fogalmaztál,rádun!!!


Én ezt így gondolom,hiszen ha ilyen nővel találkoznék,lehetnék,akkor én sem tudnék kb soha ráunni!!!

2023. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha még sokáig szeretnéd fent tartani hogy ne legyen unalmas és megszokott jobb ha változatosabbá teszed akar popsi szexel is! Mi is így kezdtük és ugyan ez volt sok sok változatossággal es már 4 éve tart! Azóta is annyira jo és egyáltalán nem megszokott!
2023. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha bevállalsz mindent akkor nem fog rád unni egy hamar. De arra készülj hogy mindig lesz új lány neki melletted és veled majd akkor találkozik ha sorra kerülsz épp.
2023. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14 ezt tudom, vagyis sejtem, nem akarom én őt kisajátítani végülis nem tartozik nekem elszámolással :)

Bár nem tudom, hogy amúgy azóta volt-e mással, mert múltkor utalt rá, hogy "már csak az övé vagyok" :D

Arra gondoltam amúgy hogy néha kihagynék 1-1 hétvégét, hogy jobban vágyakozzon, mit gondoltok?

2023. júl. 7. 10:35
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból írom, de ne láss bele többet. Ha nem volt mással, az azért volt mert max nem volt lehetősége. Ha lesz, biztos élni fog vele. :)

Játszmázni meg megint értelmetlen, ha te nem érsz rá, majd rá ér más. Nem fog ezzel foglalkozni hidd el nekem. :)

Élvezd ki a szexet, a többin meg kár csűrni csavarni.

2023. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha kihagysz és kanos akkor màst fog dugni és nem vàgyakozni,akit lehet gyakrabban.
2023. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!