Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strandolás előtt szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandolás előtt szoktatok önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 11:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Régebben, mikor sokat jártam, és 15-22 év között voltam, akkor majdnem rendszeresen bevett szokás volt, hogy gyorsan kiverem előtte. Mert volt pár kellemetlen szitum, hogy látható merevedésem volt (és pont nem víz alatt voltam), vagy pedig ki kellett volna mászni, és nem tudtam. Mindig volt legalább egy olyan csaj, aki instant merevedést okozott, de sokszor volt spontán is nekem. Ha kivertem, kissebb volt erre az esély, de nem garancia.

Mostanában ritkán járok, nem is tudom hogy reagálna a testem, ha látnék most jó csajokat bikiniben. Lehet nem lenne szerencsés, ha a barátnőmmel mennék, és észrevenné, hogy más dögös csajra áll fel (vagy azt hinné).

2023. júl. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Szoktam
2023. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!