Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amikor elvesztettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor elvesztettétek a szüzességeteket akkor mennyire fájt? A partneretek odafigyelt rátok? Mondtátok/mutattátok a partnernek, hogy fáj?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt, pedig a legnagyobb tampont használtam és valakinek az is fáj. Pedig az semmi egy nemi szervhez képest.
2023. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt egyáltalán. Tudta hogy az első nekem, nagyon vigyázott rám, amiért örökre hálás vagyok volt barátomnak, és hogy valójában csak jó élményeket adott nekem az első alkalmakra. :) Igaz 20-on éves voltam, de szerintem teljesen megérte kivárni a jó pillanatot.
2023. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Pechemre óriásival veszítettem el végig bogtem ahogy csinalta
2023. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt, inkább feszítő érzés volt. Ez kicsit kellemetlen volt. De nagyon figyelt rám a partnerem, ez megnyugtatott. Kicsit véreztem is, de összességében jó emlék maradt.
2023. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájt, és ezt mondtam is neki. Aztán megállt, foglalkozott velem, majd óvatosan ismételt. Akkor is fájt, de már nem annyira. És véreztem is.

Miért ne lenne normális, ha egy nő őszintén elmondja hogy mit érez?

2023. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!