Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, előfordult olyan, hogy szexben stresszelős, emiatt potencia gondokkal küzdő pasi mellettetek feldoldódott és többet nem volt gondja a "keménységgel"?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, férfiként válaszolok.

Jártam már így párszor. Izgultam, rossz napom volt, történt valami sikertelenség... bizony egy férfinél is van olyan, hogy nincs kedve a szexhez. Csak ez ugye tabu, meg gáz, hogy ilyen létezik. De aztán vagy túllettünk rajta együtt, vagy lett másik alkalom. Nem szabad ezen parázni, míg csak múló lelki gond, addig nincs semmi baj.

2023. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan volt, hogy sikerült feloldódnia kb. 5.alkalomra, de én akkor már levetkőzni is utáltam. Ráadásul utána is előfordult, hogy menet közben lelohadt neki. Mindig feszélyezte valami. Tény, hogy tilosban jártunk, emiatt egyik helyszín sem volt tökéletes a feloldódáshoz. Sajnos emiatt alkalmatlan volt szexkapcsolatra. Nem tudom, komoly kapcsolatban, normális helyszínen elmúlt volna-e ez nála vagy már a korából adódott...50 felett volt kicsivel. Azt mondta, az elején másokkal is volt ilyen gondja.
2023. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én akkor 25 éves voltam, ő pedig már 31 és még szűz. Türelem kellett hozzá és megnyerni a bizalmát. Végül nagyon jó szerető lett belőle.
2023. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak tudni kell kezelni az ilyen helyzeteket...
2023. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen pasim. Hihetetlen önbizalom hiánnyal küzdött, nem csak a szexben. A behatolásos szex nehezen ment vele, tiszta stressz volt már elöre... 🙁 Viszont nagyon cuki, imádni való kis pasi volt, és én iszonyat szerelmes lettem belé. 🙂 Tökéletes sosem lett a szex vele, de sokat javult míg együtt voltunk.
2023. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!