Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyáron barnul az embernek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron barnul az embernek a bőre ami teljesen rendben is van.De engem miért néznek romának ha csak kissé is barnább a böröm???

Figyelt kérdés

24éves férfi vagyok.Mint minden nagyjából velem egykorú Strandolok,jövök megyek a haverokkal,a lényeg az az,hogy nagyrészt szinte állandóan úton vagyok.

Igaz sokat ér a nap nyáron,de a többi évszakban sem hófehér a bőröm.

Amivel nekem nem igazán van bajom.

Viszont nincs csajom és elszoktam járni pár csajhoz a rosszlányokról.

Amikor 1el épp telón egyeztetek,addig minden rendben is van.Tök kúltúrált,kedves és még java részt az összes is kijövök szóban,ahogy viszont személyesen meglátnak több mint 90% azzal jön nekem,hogy roma származású vagyok.

Nincs bajom a romákal,nem is igazán érdekelt soha ki milyen származású!Csak még is ez engem zavar.

Szóval a helyemben ki hogyan magyarázná el abban a szituban,hogy nem,NEMroma vagyok!??



A válaszokat előre is kössz! :)


2023. jún. 29. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is annak néznek ha nyáron lebarnulok pedig osztrák származású vagyok csak ez sajna nem latszik :D vagy töröknek egyszer voltam Törökországba nyaralni es folyamatosan belefutottam hogy elkezdtek hozzám törökül bezsleni mert azt hitték helyi vagyok :D pedig nincsenek romas vonasaim sem meg semmi csak barna hajam mwg barna szemem, apum pl kék szemű ugyhogy még közeli/tavoli rokon sincs aki az, ha ennyire zavar ruházz be egy kék kontaktlencsere az talán segít
2023. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Szvsz!


Valszeg alapból könnyen barnulsz, javaslom a naptej hasznàlatàt, nem sajàt forràsból!

2023. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es mi az a roma vonás?Vagy milyen az?


Van pár tetkóm az igaz! :) bal felkarom,alkarom,nyakamon is van mindkét oldalt egy egy.

De mint emlitettem,szóban is teljesen jól kijövök velük.

Ettől eltekintve ha személyes találkozora kerül sor,azonnal megkapom ránézésből.

Egyébként naz én hajam is világos barna,a szemem pedig elégge sötét barna.Sszinte már fekete.

2023. jún. 29. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A magyar faj nem árja. Orosz török cigány és még ki tudja mi van a legtöbbünk felmenőiben. Ez vagy kiüt vagy nem, a véletlen műve. Nincs ezzel baj sztem.
2023. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!