Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan szexélményed,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szexélményed, ami olyan szenvedélyesre sikerült, hogy olyan dolgokat is bevállaltál, amiket amúgy nem szeretsz? Mert a vonzerő és szenvedély felülírta ezeket. Ha igen, mik voltak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Pár mondatos választ kérek.

2023. jún. 27. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Három pasival egyszerre csináltam, pedig csak egy férfivel indult, de ránk nyitottak egy házibuliban az előjátéknál. A pasimnak nem mondtam el, és van egy kis bűntudatom, mert az egyik becsatlakozó a legjobb barátja. Ugyanakkor nem bántam meg és szívesen újráznék de sajnos kicsi rá az esély 😊😒
2023. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, a pasid ekkor megvolt már?
2023. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Volt olyan egyéjszakás kalandom, ahol nyaltam a srác fenekét, pedig előtte soha nem csináltam ilyet, és nem is vonzott.


Végig azt éreztem rajta, hogy annyira vágyik rám, és ki akar elégíteni, hogy amikor megkért rá, viszonzásként belementem. Egy idő után egészen izgató volt látni, hogy mennyire élvezi, nem volt nekem sem rossz élmény.

2023. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A barátnőmet több pasival megosztani
2023. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: ilyenkor kikkel osztod meg?
2023. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nálam is az volt, hogy megosztottam másokkal a barátnőmet, de soha nem gondoltam volna, mert egyébként eléggé féltékeny típus vagyok. Szerencsére baromi nagyot élveztünk.
2023. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Hármas szex (két pasi egy nő).


Tiszta fejjel eléggé undorodom attól, hogy szex közben ott legyen egy másik meztelen pasi, még ha nem is csinálunk egymással semmit.


De egyszer egy nagyobb, baráti iszogatásnál egy lány egész este húzta az agyamat mindenfélével, aztán a végén engem és egy másik srácot is felhívott magához, én pedig már annyira be voltam indulva, hogy mentem, és ketten jó keményen megdugtuk. :D

2023. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Egy buliban megtalált két pasi. Tulajdonképpen az elejétől kezdve azon gondolkodtam, hogy fogom úgy terelni a kommunikációt, hogy mindhárman az ágyban végezzük egyszerre.

Megtaláltam a módját…😉

2023. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Elcsesztem, a kérdést az 1-esnek szántam. Valami bekavart, leginkább én magam😁😁😁
2023. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!