Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hol lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet a legkonnyebben olyan not talalni, aki nem csak arra vagyik, hogy hetente 1x legyen szex, hanem naponta tobbszor is kivanja, hogy le legyen rendezve?

Figyelt kérdés
Kene egy ilyen tarskereso, ahova csak ilyen ferfiak es nok regisztralhatnanak be, es onnantol nem lenne ez zsakbamacska. Szerintetek nem lenne jo egy ilyen oldal?

2023. jún. 26. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen nő vagyok. Első körben tetszik a pasiknak de fél-1 év alatt elfáradnak és megunják.
2023. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Uh, fura kérdés. Mármint nem találtam még olyan nőt (legalábbis akivel huzamosabb ideig együtt voltam), aki heti 2-4 alkalomnál kevesebbet igényelt volna :)
2023. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek!

Magamból kiindulva ez teljesen ok, csak hogy gyorsan megunom a pasit....

Úgyhogy keresek mást.

Tudom magamról hogy ha már megelékszem a 2 naponta való szexel, akkor záros időn belül dobom a pasit. Mert már nem kívánom. A következővel pedig kezdődik előlről.

2023. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1-es: szerintem ez az ujdonsag varazsa dolog minden kapcsolatnal megvan, csak akik napi 2-3-ra vannak berendezkedve, azok az elejen 5-6-ot is elbirnak. ;)
2023. jún. 26. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem működne ez a társkeresős dolog, mert az emberek egymásból mást és mást hoznak ki. Tehát partnerfüggő hogy mennyiszer kívánod. Ha csak a legegyszerűbb tényezőt nézzük: mondjuk ha egy pasi 5 percig bírja, akkor napi 2 menetet is kíván vele egy adott nő, de egy másik pasival meg aki 20 percig bírja, 1 is bőven elég neki.
2023. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok, akkor ez működik éveken át is. De elég ritkán vagyok szerelmes.
2023. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na, én meg meg voltam támadva, le lettem mocskolva mikor olyat írtam ki, hogy sok nők nem szeret szexelni és a párjuk félre megy…! 😄 Ugye, hogy heti 1 szex van sok helyen, vagy annyi se!


N/28

2023. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Puncsponthu
2023. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor kívánom ennyiszer, ha nagyon megmozgat a pasi. Párommal, amikor nem voltunk együtt, mással a kapcsolat elején is kevesebb szex volt, vele, ahogy fentebb írták, napi 5-6 vagy több is. Aztán ez redukálódott le 2-3-ra, de egy hosszabb külön töltött idő után megint volt 7-8 menet is. Mással meg egyikünknek se volt ennyi...
2023. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1. Én olyan férfi vagyok, aki nem fárad el! Sőt pont olyan nőt szeretnék, akivel lehet minden nap szeretkezni, vagy akár többször is egy nap! Volt barátnőmmel is a 3 év alatt vagy 1000x. szeretkeztünk, és igen! Nem untam meg, és nem fáradtam bele, nem untam meg! Volt olyan csaj is, akivel reggel 8-tól, du. 4-ig szexeltünk. Fantasztikus volt!
2023. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!