Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokban a kapcsolatokban ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokban a kapcsolatokban ahol felmerül egy harmadik bevonása a szexben, ott már unják egymást a párok, vagy másról van szó?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy vágynak az újdonságra, vagy mi lehet az oka, ha egy nő vagy férfit akarnak maguknak harmadiknak? Tudom ez csak szex, és nagyon szilárd érzelmi kapcsolat is szükséges hozzá. De mi az oka ha ezt meglépik a párok, és nem csak a fantázia szintjén?

2023. jún. 26. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az oka hogy izgalmasnak tartják a többes játékokat és egymással akarják megélni.
2023. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk az motiválja, hogy a páromat borzasztóan izgatja, hogy megosszon mással. Nem unjuk egymást, pont hogy büszke rám, illetve még nagyobb élvezetet akar nekem okozni azzal, hogy bevonunk még egy pasit. Engem is izgat a dolog, és egyáltalán nem unom őt, hanem felpezsdítenek a vágyai.
2023. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Másról.Izgalom
2023. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Mi szoktunk elég gyakran hármasozni, más-más felállásban, azaz vagy 2 férfi, 1 nő (én) vagyok 2 nő egy férfi (barátnőm és férjem). Jól összeszoktunk már így mást nem feltétlenül vonnánk be.

Nekünk valahogy furán alakult ez, mert nem igazán gondolta komolyan együnk sem, majd egyik este egy közös nyaraláson néhány elfogyasztott koktél után a férjemmel (akkor még csak barátom) úgy gondoltuk, hogy megkérdezzük a velünk nyaraló egyik barátját, hogy nem-e száll be harmadiknak. Neki már volt benne tapasztalatunk, nekünk még nem és jól sikerült az este, majd ezt már kb. 3 éve folytatjuk pár havi rendszerességgel.


Én jobban szeretem, ha velem foglalkoznak ketten, de 2 lány felállásban is megtalálom a helyem. Bár semmilyen biszex hajlamom nincs

2023. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm mindig is vonzódott a lányokhoz is, aztán egyszer ő hozta fel, hogy kereshetnénk valakit aki mindkettőnket még boldogabbá tudna tenni.

Ugyan úgy szeretjük egymást, és nem változott semmi köztünk, csak néha fogadunk egy vendéget, aki nem megy haza vacsora után.

2023. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Katica997 ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nehéz, és érzelmileg megterhelő " műfaj" ahhoz, hogy a csak az unalom elég legyen a sikeres, hosszú távú megéléséhez. Nyilván egy 1-2 alkalmashoz elég, de ha ez az alapindok, akkor egyik félt előbb-utóbb úgyis kiszeretik a kapcsolatból. A komoly változathoz ennél sokkal több kell, több,mint azok képzelik,akiknek csak a fantáziájában történik meg.
2023. jún. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd.A feleségem, számomra(!) naggggyon finoman főz, de tényleg, le a kalappal. Ő is imádja a saját főztjét. Igazából soha nem ettem előtte még olyan jót. Na de párszor azért eljárunk étterembe is. TUDOM,IGEN nagy közhely. De pont ez a kulcsa. Ha csak annyi jelentősége van annak, hogy bevontok mást is, másokat is, mint ennek a közhelynek, akkor fogod csak igazán tudni élvezni ezt az egészet. Pont úgy, mintha étterembe mennétek és kipróbalnátok mindenféle újat. :))
2023. jún. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Olyan párok akikből csak az egyik fél jár másokkal hármasozni van itt? Segítségre lenne szükségem.
2023. júl. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!