Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexnél a pinánál mi előtt be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexnél a pinánál mi előtt be hatolok hogy tudok minél könyeben be hatolni? Mert nincs lyuk érzékem és látom meg tudom hol van de farokkal semmi ha ujazok akkor meg tudom hova hogy kell nyúlni se hátulról nem tudok be hatolni

Figyelt kérdés
Hiába keresem a lyukat de nem találok be és nagyon ciki töbször pofára estem valakinek valami könnyü modszer tanács

#Nincs lyuk érzékem #Nem találok be a pinában
2023. jún. 25. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát a nő is tud segíteni, én szoktam a páromnak, vagy mondom, hogy merre igazítsa, vagy megfogom és a megfelelő helyre rakom a farkát. Pedig több szászor dugtunk már és mégsem találja meg mindig elsőre. 😀
2023. jún. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd közelebb a segghez mint gondolnád. Szívesen.
2023. jún. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Célzóvizet igyál előtte
2023. jún. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
😂😂😂
2023. jún. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez a hét kérdése 🤣🤣
2023. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem cuki kérdés, ez igenis egy valós probléma, csak a pasik nem merik felvállalni, pedig ez kb. mindenkivel előfordul. 😀
2023. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Viccesnek tűnik a kérdés, de valós probléma :D Még most is előfordul néha velem is pedig nem most jöttem össze a barátnőmmel. Legtöbbszőr az elején segít ő magától, aztán utána már megy simán pózváltásoknál ahogy kitágul meg minden.
2023. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
"pinánál mi előtt be hatolok" ötölök-hatolok?
2023. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7: Ó, akkor nálunk ez lehet a "gond", mert én egy pózváltásnál pár másodperc alatt is visszaszűkülök és nem megy automatikusan a behatolás. :D
2023. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!