Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pasikent azt mondtam,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasikent azt mondtam,hogy több olyan nőm volt,sőt,szinte mindegyik benne volt többes szexben(egy nő több pasi), majd mikor elértem,hogy a mostani lány is benne legyen,bevallottam,hogy nem volt így,tolerálható?Illetve volt kétszer, de nem jó

Figyelt kérdés
élmények ,vegyes élmények voltak szamomra. Most már csak képzeletben izgat, nem tenném meg...de azt mondtam sokáig a lánynak, és teljesen ravettem, csak tartok tőle.
2023. jún. 24. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Azért a képzelet és a többes szex a való elétben nagyon távol áll egymástól.

Amúgy ha a csaj is benne lenne, te is meg van 3. partner is, akkor meg hol a probléma? Lehet csapatni.

2023. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tolerálható az hogy hazudsz és becsapod a másikat. Úgyis kiderül hogy másnak állítod be magad mint amilyen vagy és csalódást okoz a másiknak.

Egyébként most volt, vagy "volt kétszer"??? Akarod vagy nem akarod??? Döntsd már el hogy mit akarsz.

2023. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Az elsőnél én is hazudtam, de megérte, mert megjött a kedve hozzá, hogy hallotta, hogy volt már benne részem.

Ilyenkor szerintem a legtöbb nő tart attól, hogy milyen a reakciód, de ha azt látják, hogy már voltál benne, akkor nincs gond.

2023. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!