Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jön az igazi nyári meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön az igazi nyári meleg lengébb ruhákat vesznek fel a nők is, ilyenkor jobban kívánod a szexet vagy inkább pihensz a jó hűvös szobában és nem is gondolsz egy jó szeretkezésre?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én mindig a szexre gondolok.
2023. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Haver, nemrég jött ki a Diablo 4. Ki gondolna ilyenkor a szexre?
2023. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Brit tudósok és amerikai kutatók egybehangzóan állítják, hogy az időjárás nincs kapcsolatban a szexualitással.
2023. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
A szép nők látványa beindítja a férfiakban a tesztoszterin termelést. Ha az intim részekből is sejlik valami, az még izgatóbb. A kívánás és a végrehajtás azért nem egészen ugyanaz. Bár kívánnád nagyon, de azért mégse annyira jó a végkifejlet, amikor fürdötök a saját izzadságotokban. De azért lehet próbálkozni, ahányszor megkívánjátok.
2023. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Télen is arra gondolok, de nyáron még jobban 😂

#3 helytelen információ... a hőmérsékletnek önmagában nem, de a megvilágításnak, a napsütéses órák számának hatása van a libidóra, a közérzetre.

2023. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor alig van ruha rajtuk jobban izgatóbbak , ma is jövök haza felè munkahelyről fullos kollèganőm megy előttem mini ruhában érződött rajta egy kis enyhe izadt punci illat csak hosszú nap volt meleg is volt ma, alig bírtam magammal beindultam rendesen
2023. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy kihívás ilyenkor az utcán sétàlni a barátnömmel, és reflexből nem odanézni a sok, félig meztelen bomba csajra.
2023. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

#7 egy jó napszemcsi kincset tud érni 😂

Még nagyobb kincs egy olyan barátnő aki nem lesz attól féltékeny hogy megnézed a jobb csajokat az utcán - gondolom neki sem tilos hogy lásson is ne csak nézzen. Hűséget, nem vakságot!

2023. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8as

Hát sajnos ebben nincs szerencsém… Félnapos duzzogás van, ha pl ismerősi körben egy jobb csajjal szóba állok, neadjisten nevetünk is egyet. Ilyen típus, elfogadtam.

2023. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
#9 ha elfogadtad akkor ne tiltakozz, viseld. Úgy tűnik neked az ennyire kontrollmániás hisztérika jön be - megtaláltad, egészségedre 😂
2023. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!