Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kb egy óráig tart egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb egy óráig tart egy maszturbálásom akkor mennyi ideig bírnám egy igazi nővel?

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A 10 masodperctől a fél sem áll-ig széles a skála. Próbáld ki.
2023. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld ki és megtudod.


Mivel ezek szerint sokat maszturbálsz, egy nő nem adna elég ingert, szóval valószínüleg tovább, és ezért offolnának!

2023. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rocco20 ***** válasza:
100%
Kb. 1perc
2023. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megmondani, mivel teljesen más inger éri a petsed ha vaginában van, és ha érzelmek is vannak a partnered iránt.
2023. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érzelmek valószínűleg nem lesznek mivel prostihoz szeretnék menni.
2023. jún. 20. 12:01
 6/10 Rocco20 ***** válasza:
80%
Előtt gondolom xbox-ol?
2023. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Akkor előtte a háziorvosodtól kérj egy beutalót a bőrgyógyászatra.
2023. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2-esnek nincs igaza, ami a hozzászólása második részét illeti. Én pl egy olyan nő vagyok, aki imádja, ha az aktus jó hosszú. A párom is sokat, hosszan verte, azért tudunk néha hosszasan is eljátszani egymással. De változó, mert van, hogy hamar elmegy, ha rég nem voltunk együtt.


Ha prostihoz mész, javaslom, hogy keress különösen kedves, megértőt, aki olyan közeget tud számodra teremteni, ahol bártan tudsz majd közelíteni, mert itt a gyakorin beszélgettem már egy olyan sráccal, aki prostihoz ment szűzteleníteni és a nő nagyon domináns, parancsolgató volt, a srác bestresszelt, a végén a semmiért elvette tőle a pénzt is.

2023. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is tudom egy órát húzni sok szünettel, de ettől még a forró punciban van, hogy már 1 perc után meg kell álljak hogy ne durranjak el.
2023. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megjósolni, mert egész más a két szituáció.
2023. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!