Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyobb eséllyel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyobb eséllyel cserélne le a párom, ha jóképű vagy csak, ha nem működik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
40 körül vagyok. Korábban is volt már, mikor jóképűnek látták a párom, akivel régebben voltam együtt. Akivel most vagyok együtt szintén helyes, és szép párnak látnak minket. Valaki szerint nagyon kell adnom magamra, hogy ez így maradjon. Őszintén mi kell ahhoz, hogy el tudják csábítani mellőlem? Fiatalabb nálam, és nagyon vonzódik hozzám. Korábban nem voltak ilyen gondolataim senki mellett.

2023. jún. 17. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ebben a korban leginkább főzz jól, tartsd féken a nyelved, sose kérj tőle házimunkát, dicsérd a férfias dolgait (mondd neki,hogy milyen határozott, erős, okos, jól vezet, van kézügyessége, stb.) kéthetente fűszerezd az életét random szopással és mindent engedj neki az ágyban.
2023. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha egy pasi vonzódik egy nőhöz, a nőnek nem kell túl sokat tennie. Legyen olyan, amilyenbe beleszeretett a férfi.

Ezen felül néha dobja fel a nő a szexet: Szexi fehérnemű, random meglepetésszexek, ilyesmik.

Legyél figyelmes. A férfiak lelkére ritkábban figyel a világ. Ha meghallgatod és ilyesmik, már egy hatalmas plusz pont lesz.

Ne legyél idegesítő. A munkahelyi stresszt ne rajta vezesd le.

Nagyjából ennyi és egy életen át boldogok lehettek.

2023. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad lehet.
2023. jún. 17. 17:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem kell ezen annyira görcsölni.
2023. jún. 17. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell görcsölni. Én is hasonló helyzetben voltam és elszúrtam a görcsöléssel, pedig a párom végig szeretett.
2023. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pasifúggő. Senmit nem tehetsz.

Ha olyan típús akkor megcsal bármit teszel. Ha hűséges akkor nem fog.

Van ismerősöm aki 45 éves, a felesége 30, a szeretője 25, akir megcsalt egy 18 évessel.

2023. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!