Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fura hogy ez tetszik és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura hogy ez tetszik és beindít? /F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mindig őszinték vagyunk egymáshoz, és múltkor volt egy baráti társasággal szórakozni egyfajta házibuli szerűben. És ott elvesztett egy fogadást amire azt hitte hogy meg fogja nyerni de mégsem nyerte meg. Az volt a tét, ha veszít, megmutatja a melleit az egyik srácnak. Vesztett, így meg is mutatta, fél percre félre mentek egy szobába és megmutatta neki, a srác nem ért hozzá sem, csak megnézhette. Aztán mikor hazajött ezt egyből elmondta nekem, nem volt bajom vele igazából meg tudtam érteni.


Viszont maga a tény hogy más is láthatta a barátnőm melleit, nagyon beindít. Sok folyamat játszódik le bennem tőle, van egyfajta büszkeség is, mert konkrétan a mellei nekem teljesen az ideálom, elég nagy mellei vannak, a formája és a bimbója is pont olyan ami nekem a világon a legjobban bejön, szóval egy részről ilyen érzés van bennem, hogy jó érzés hogy ezt a csodát más is láthatja, más részről van egy kis irigység is bennem amiatt hogy más is láthatja, és ennek a kettőnek a kombinációja okoz bennem egy hatalmas szexuális izgalmat is. Eddig nem volt ilyen bennem, ez most keletkezett ahogy ez megtörtént.


Nagyon fura hogy ez izgat engem?


2023. jún. 17. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez engem is felizgatott volna.
2023. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, sok férfit izgat ez. Próbáld ezt is őszintén megbeszélni vele.
2023. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, sok férfit izgatnak ezek a dolgok, az én páromat is. Nálunk hármasozás is van tervben, mert izgatja, hogy megoszt egy másik férfival, de közben "az övé vagyok".
2023. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén izgat a szituáció, ha más férfi látja párom bájait, és akár láthatóan beindul tőle. Szeretem, ha szexi ruhákat hord, és megnézik benne, mert a pozitív visszajelzés növeli az önbizalmát és elégedett lesz magával. Sokat dolgozik az alakjáért és jól esik a pozitív visszajelzés, hogy érdemes edzeni, szenvedni érte.
2023. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Izgató igen valóban ez számomra is.
2023. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Tegyél fel ide egy képet hadd lássuk a cickoit.
2023. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak én is részesülnék ilyen önzetlenségből.
2023. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár év és megereszkedik neki akkor mire leszel büszke?

De jobb esetben addigra már a nevedre sem fog emlékezni!

2023. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!