Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy gazdag, de idős férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy gazdag, de idős férfi, 60 plusszos rámnyomul, nem lenne ciki vel járnom? El tudom képzelni, hogy rámmászik, de szerelmes sosem lennék belé. 18/l

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Éljen az ifjú pár! Ezzel semmi gond nincs, bagatel az az 50 év korkülönbség.
2023. jún. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De, ciki lenne, mert nyilván mindenki azt gondolná, hogy a pénzéért vagy vele.

De ki nem szarja le, mit gondolnak mások? Az a kérdés, te mit gondolsz. Hogy neked mi a jó és miért. Ne aszerint dönts, hogy másoknak mi a véleménye, ez a te életed, nem az övék.

Másrészt azt is tudnod kell, hogy egy ilyen kapcsolat sosem lesz hosszú. Lehet szórakozni vele egy ideig, de nem lesz házasság, család, gyerekek. 70 éves papi megy majd a gyerekért az oviba? 90 évesen a ballagásra? A diplomaosztóját már biztosan nem fogja megélni, nem hogy az unokát...

Szóval magad miatt gondold végig, ne mások miatt.

2023. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem gàz mivel, ha nem lenne gazdag elutasìtanàd.

Hiàba tarja jòl magàt..


Max lefeküdnèl vele.


A nők itt a gyakorin mindig kiakadnak, ha valaki felteszi a kèrdèst, hogy a nők mièrt mennek a pènzre ès mièrt èrdekből vàlasztanak pàrt ès mièrt tagadjàk le.


Erre mindig az a vàlasz, hogy ne àltalànosìts èn nem ilyen vagyok ès a baràtnőim sem ilyenek. Ez ugyan ùgy àltalànosìtàs..


Te pèldàul egy jò pèlda vagy arra, hogy igenis vannak ilyen lànyok..

2023. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egészségedre 🤢
2023. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Szeretném fiatalabb csajokat őlelgetni én is 21-27 közőtt, de pénzért szerelmet/szexet nem akarok venni.

Barátkozni csajokkal és legalább hónapokra kapcsolatban lenni jó lenne ♥

35F

2023. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánna rád a papi havonta? Kb. akkor fizet meg piaci alapon, ha 1 órára kijön kb. 30 ezer Ft, akár szexet kér, akár mást. Társasági eseményen megjelenni, városban átölelve sétálni, strandolni is éppen úgy nem lenne túl komfortos neked…
2023. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!