Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretném kipróbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretném kipróbálni a prosztatamasszázst a partneremmel, akkor hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szeretném csinálni neki (nő vagyok), de félek, hogy fájdalmat okozok. Itt is kell a bemelegítés, mint nők részére anális szex előtt? Hogyan csináljam, akinek van tapasztalata, adna tippeket?

Előre is köszi!



2023. jún. 15. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Helyezkedjen el kényelmesen, neked ne legyenek hosszúak a körmeid, az elején a kezeddel és síkosítóval masszírozhatod a bejáratot hogy ellazuljon kicsit, ha nyitott vagy rá nyalhatod is kicsit, aztán szépen fokozatosan először egy ujj aztán több ha igény van rá
2023. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát, szerintem elsőre ne a prosztatamasszázst célozzátok meg, ha eddig semmilyen anális élményetek nem volt. Még mi sem jutottunk el konkrétan a végéig, de imádja az anális kényeztetést, és én is alig várom hogy végigvigyem neki a folyamatot. :)


Először csak simogasd, nyalogasd neki a gátat, a lukja környékét. Ha jól megnyálazod, akkor a síkosítást egyúttal meg is oldottad, de érdemes kéznél tartani direkt anál síkosítót, az tovább marad csúszós.

Utána jöhet egy ujjad, épp csak a zárógyűrűn belülre, ki-be húzni, körbematatni neki, hadd szokja az érzést. Aztán mehetsz mélyebbre. Én amikor először jártam a pasimban :D, kérdezgettem tőle, milyen érzés amikor a prosztatáját elérem, és azt mondta, kicsit furcsa, szokatlan, nem egyértelműen csak jó, de határozottan ismétlésért kiált. Szóval, ne lepődjetek meg ha rögtön nem jön be neki csont nélkül.

Az egy ujj után jöhet a kettő, és folyamatosan kommunikáljatok, hogy mi esik jól és mi nem.

2023. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mivel itt is anális behatolás lesz, kb úgy mint a női análnál. Gondolom az alap,hogy a férfi ilyenkor kínossa magát. Esetleg nyalhatod, utána ujjazhatod kicsit. Mondjuk ha nagy műkörmöd van akkor óvatosan!!
2023. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Általában rövid a körmöm, műköröm nincs, de erre azért figyelnék. Gondoltam, hogy így kellene, de jobb a megerősítés. :)

Köszönöm a tanácsokat!

2023. jún. 15. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nézegess anatómiai ábrákat, hogy megtaláld a prosztatát. A nők 99%-a nem tudja jól csinálni, eddig csak egy prostinál kaptam jó szolgáltatást. Pedig a prosztata-orgazmus férfiként a legjobb.
2023. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Síkosítás szükséges, először csak egy ujjal nyúlj be, hagyd hadd szokja és lazuljon. Egyébként prosztata masszázshoz egy ujj is elég, de ha be tudsz hatolni kettővel bemelegítés után akkor úgy könnyebb foglalkozni vele. A vastagság ebben az esetben mindegy, nem azt élvezzük, hanem a prosztata ingerlését.
2023. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Pasikén tudok segíteni, engem is a párom vett rá és egy cseppet sem bántam meg hogy belementem
2023. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Fektesd hanyatt a párod, ülj a lábai közé, majd húzd fel a lábait, amennyire csak kényelmes neki. Ráteheted akár a válladra is. Mindenképpen ebben a pózban kezdjétek, a többit, majd ha haladóak lesztek. Síkosítsd be az ánusznyílást, majd az ujjad. Egyik ujjaddal fokozatosan masszírozd, síkosítsd, lassan, fokozatosan hatolj be a végbélnyíláson, a másik kezeddel játssz a farkával, közben pedig figyeld a reakcióit, vagy kérdezgesd, miként jó neki. Közben húzogathatod a farkát. Ha megkedvelitek, akkor később egyéb pózokat is kipróbálhattok, masszírozhatod neki orál, vagy akár szex közben is.
2023. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Ez a prosztata masszázs, nem anális izgatás, vagy ilyesmi. :) Úgy értem, nem arról szól, hogy ujjazom a fenekét, hanem, hogy megkeresem a megfelelő pontot és azt izgatom.

Köszönöm!

2023. jún. 15. 10:25
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
A prosztatát a végbél hasi oldalán találod, mint egy kis diót érezni fogod. először lassan finoman símogasd, majd lehet un. "hívó" mozdulatokat is csinálni rajta, mint a hüvelyben a G-pont masszázsnál. Beszéld meg vele, hogy jelezzen vissza miképp jó neki és úgy csináld. Lehet kérni fogja, hogy közben fínoman húzgáld ki-be az ujjad is, mert lehet az is izgatni fogja. Brutál nagy élvezéseket lehet előidézni vele.
2023. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!