Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt olyan, hogy a rendőrnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt olyan, hogy a rendőrnő villantott véletlenül a szemed láttára?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 04:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, nőiesen puha volt, pici zsírpárnával, köldöke is mély, befelé süppedő volt.
2023. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Lány vagyok, de nem egy feminista típus, sosem értettem a női rendőr koncepcióját!

Ismerek többet is, gyenge csajok pisztollyal, tisztelet a kivételnek! Vannak erős, kemény lányok, de a többségét bármelyik kamaszfiú elcsomagolná!

Az, hogy izmos volt-e a hasa, csak mert rendőr, full sztereotip kérdés! A legtöbbnek pont olyan átlagosan sonkás picit, mint egy random női has, akár az enyém is, és azért tudjuk, hogy ha csávó lenyom egy pofont a női pocira, akkor ott kijön a bél!

2023. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

18 évesen én is azt hittem, hogy rendőrnőként menő leszek, de sajnos a női izomzat realitása közbeszólt! 2 évig edzettem, mire a fizikumom elerte egy átlagos 15-16 èves fiúét.

Szóval jah, így 25 évesen a kivillanó rendőrnői köldökről az jut eszembe, hogy a bűnöző hogyan élvezné tele, ha a csajnak egyedül kéne szembenézni vele..

2023. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ezek a sub válaszok 😅

Készenléti rendőrségnél vannak olyan fizikumú csajok, akik szecskát csinálnànak egy random csávóból!

2023. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!