Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az erdekelne minket hogy ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sterling.archer kérdése:

Az erdekelne minket hogy ki vagna bele kozuletek felott filmes munkaba es ki nem? A miertek erdekelnenek minket a leginkabb. (Ferfiak, Nok, johet mindenkitol)

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

A farkam mérete miatt nem vágnék bele. Nem apró, de nem extra, mint a filmekben :)

30/F

2023. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Deréktól lefelé felvehetnek :D

30F

2023. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem átlagos a méretem, szerintem. A lányok szerint közel sem átlagos.

De a külsőm nem az igazi ezért amiatt nem vágnék bele.

2023. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én belevágnék, gyönyörű és szexi nőket dughatnék nyalhatnék. A pénz se mellékes, hogy azért, mert egy brutál dögös csajt nyalhatok, még pénzt is kapok. Aztán mivel vannak szub hajlamaim simán jöhetnek ezek a kategóriák is, ahol szabadon meg is élhetem a vágyaimat szintén jó nőkkel.

Ami miatt nem tetszene az az, ha nem választhatok, hogy mit csinálhatok, vagy mit csinálhatnak velem, pl nyilván ha a film megköveteli, szopni is kéne, amit nem akarnék bevállalni, vagy ha sokat kéne dugni, akkor gyógyszerezni kéne magam, persze a tesztó ellen nincs kifogásom, viszont más gyógyszerek ellen azért akadna.

2023. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 háááát a felnőtt filmes ipar a ffi színészek vonatkozásában nem teljesen így működik... nem kívánságműsor, s nem a szereplő szórakoztatásáról szól.

Amúgy amiért a nők belemennek: 99.99% a pénz miatt (akkor is ha a mindenféle utólagos PR interjúkban azt nyilatkozzák ó ők aztán mennyire szeretik a szexet és már nagyon vágytak arra hogy megmutassák magukat stb.)

2023. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5, ja gondolom, ezért csak akkor mennék bele, ha tudom mit kell csinálni. De valszeg elvennék tőle a kedvemet úgy is :D marad a való élet :D
2023. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
#6 megmondom mit kell csinálni: amit a rendező mond. Snittbe beáll, csinálod x percig, leáll, pózváltás, kameraszög-váltás, visszaáll snittbe csinálod ismét - snittről, snittre, órákon át, sorban, utasításra, figyelve a kamerára milyen szögből látja a "dolgokat" (akkor is ha neked kényelmetlen, akkor is ha nem tetszik a partnernő, akkor is ha már éhes, fáradt stb. vagy). Élvezni ugyanúgy utasításra. Ha nem bírod akkor felveszik, de attól még fel kell venni az összes snittet ami még hátra van. Ha nem áll akkor caverject szuri a pélóba. Ugye milyen jó buli?
2023. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Ja és nem te válogatod meg a partnereket. Ha nem vállalod a melót akkor majd vállalja más - s legközelebb is őt hívják, nem pedig azt aki finnyáskodik.

Egyébként kezdő ffi színészként az első 1-2 felvétel mindig gangbang - ott nem gond ha valaki berosál és nem jelenik meg forgatáson, vagy nincs eü. papírja, vagy nagyon esetlen és caverject ellenére sem tud rendesen mozogni, nem követi az utasításokat stb. (elzavarják, ott a többi szereplő, +/- 1-2 fő nem számít). Ja és ezek a melók ingyenesek - referenciamunkák. Utána majd kapsz esetleg pénzes ajánlatokat - meleg szerepekre. A rendezők a már bevált pár megbízható színésszel szeretnek együtt dolgozni (úgyis a nőket figyelik a nézők, azokból kell mindig új és új).

2023. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Én benne lennék jó pasi vagyok 25/F
2023. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Én kihagynám, mert nekem kell az intim, nyugosdt környezet az erekcióhoz.
2023. jún. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!