Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Szeretitek a párotokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szeretitek a párotoknak felhúznia az óvszert? Nők részéről van ennek élvezeti értéke?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Valamikor igen, tud izgi lenni
2023. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem tud felizgatni

Főleg h annyit görcsölök vele hogy kiszárad a pnám és a kedvem is el Megy

Húzza a pasi a farkára

2023. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A pasi kedve is elmegy néha olyankor. Inkább megbeszéltük, nincs előváladékom, és határozottan érzem, mikor jön. Áttértünk a megszakított közösülésre. Utána meg a menopauza végleg megoldott mindent.
2023. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Van élvezeti értéke nálam,érzem azt,hogy még jobban keményedik neki,alig várja azt ,hogy a áhított helyre bejuthasson.Nem bonyolult,én szívesen felhúzom,azon már igazán ne múljon a dolog.
2023. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen élvezeti értéke.
2023. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én élvezem felhúzni a páromnak. Mondjuk már egy ideje nem használunk.
2023. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy bnom aki szájjal húzta fel
2023. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább meghagyom neki. De ha ez lenne a kérése mert izgatná akkor megtenném. Viszont se őt se engem nem hoz lázba..
2023. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!