Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből tudom megállapítani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom megállapítani, hogy a barátnőmnek tényleg volt orgazmusa?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Igazából semmiből.

Még a hülyelyük összehúzódását is tudják saját maguk csinálni.

Talán abból tudod hogy élvezi a szexet, hogy nedves nagyon.

De a leleményes csajok ezt is megoldják.

Kimegy a wc-re és sikosítóval bekeni a punciját.

2023. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
'hüvelyük.
2023. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De valaki mondja már el hogy az ilyen átverésnek mi értelme van?
2023. jún. 10. 08:07
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Igazából nem értem azokat, akik megjátsszák az orgazmust és/vagy az élvezetet. Elsősorban magukkal szúrnak ki, a partnerüket meg átverik!
2023. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Ha olyan testhelyzetben vagytok, egyszer figyeld meg a lábát, és a lábujjait. Mert, a sóhajtozást, nyögést, remegést lehet imitálni. Sok nőnek, mikor orgazmusa van a lábujjait is behajlítja, úgymond a talpát is ökölbe szorítja, vagy úgy állnak a lábujjai, még az orgazmus pillanatait éli, mint a sült szalonna. Úgy is mondhatnám, hogy természetellenes módon állnak a lábujjai, abban a 8-10 másodpercben.

Persze tudom,a legtöbb póz alkalmatlan, hogy ezt az ember megfigyelje.

2023. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Sok mindent lehet imitálni, a nyögésektől a hüvelyösszehúzódásokig. A lábujjak tényleg biztosabb indikátor, de azt nem csinálja minden nő, valamint az is imitálható.


Hanem mondok én valamit, kispajtás. Ne izgulj azon, hogy a nő bekamuzza-e az orgazmust. Ha nem kamuzza be, akkor az szimplán jó, ha meg bekamuzza, az nem a te gondod.

2023. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Poligráfos vizsgálatból 🤣
2023. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Ha a pároddal átélitek az igazi orgazmust, akkor nem teszel fel ilyen kérdést. Akkor te is tudod, hogy ez az volt.

N65/F69

2023. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
alkalmazd a Reid-féle kihallgatási technikát
2023. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az lehet az ilyen átverésnek az értelme, h a nő meg akarja tartani nagyon a pasiját. A nők tudják, h pasi számára fontos az, h a csajának orgazmusa legyen. Ezért a csaj inkább megjátssza az orgazmust, h ennek is örüljön a pasi (a pasi meg legyen elégedve a saját teljesítményével is) és ezért kitartson a barátnòje mellett.
2023. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!